vlasy, makeup etc.

Lime Crime

7. března 2015 v 16:08 | hannie

Značka Lime Crime je značka, která nese určitou message. A to "Co kdyby make-up udělal víc, než jen zakryl nedokonalosti? Co když ti pomůže vyjádřit tvou osobnost? Pokud se nestydíš, Lime Crime je právě pro tebe."

Za značkou Lime Crime je určitá skupina make-up odpadlíků z Los Angeles, kteří se rozhodli udělat produkty, které by byly "the most kick-ass, true-to-color, cruelty-free". A tím právě tato kosmetika je.

Tuto společnost odstartovala modrovlasá kočka Doe Deere s pár stovkama a jedním snem. Ten sen jí vyšel a dnes dělá to, co miluje a o čem snila. Tím je právě značka Lime Crime..., a proto neustále podporuje své fanoušky, aby se nevzdávali svých snů, protože i ty nejvíc nereálné se můžou splnit.

Jak na "jednostranný" cop

3. května 2012 v 13:59 | hannie

Jak na ombre hair

3. května 2012 v 10:19 | hannie
Myslím si, že podle obrázku se to dá lehce pochopit. :-) .. spíše se jedná o dip dye, než o ombre.

Jak na kouřové oční líčení

13. března 2012 v 17:39 | hannie
Jelikož na ples budu k šatům a doplňkům volit kouřové oční líčení a nikdy jsem ho nedělala, tak i pro vás, kteří to neumíte a chtěli byste přikládám česká videa s návody. Nejdřív ale přidám pár fotek, jak to vůbec vypadá. Kouřové líčení můžete provést s jakými koliv barvami :-) já ale budu volit klasickou - černá a bílá/stříbrná.

Společenské účesy

13. března 2012 v 16:29 | hannie
Jelikož je doba plesů a i já ještě furt nevím, který účes si chci nechat udělat na ples, tak vám jich sem pár pro inspiraci dám :-) vlastně i pro mojí inspiraci..

na obrázky s návody klikněte pravým tlačítkem myši a dejte "zobrazit obrázek" otevře se vám ve skutečné velikosti.

Akne krytí s make-upem HD foundation

9. prosince 2011 v 15:19 | hannie
Je to opravdu neuvěřitelné, nechápu, jak to takhle všechno může zakrýt, a že se nestydí ukázat těm lidem, jak vypadá bez toho make-upu. Jinak tam používá make-up FOREVER HD foundation, který si přeju k Vánocům. :-) určitě se koukněte! Ale má hrozně nádherný oči :-) a taky koukněte na fotky, jak vypadám s bílýma čočkama!! zde

Skvělý make-up podle Victoria's Secret

7. prosince 2011 v 19:20 | hannie
Jak hodně z nás ví, že holky z Victoria's Secret jsou inspirací pro hodně holek díky skvělému přirozenému líčení - looku sexy andílků, ale takovýhle dokonalý make-up si můžete na svůj obličej ,,vyčarovat,, i vy! Stačí k tomu několik málo produktů.

Hodně holek ví, že sehnat dokonalý make-up je někdy fakt obtížný (moje zkušenost), buď je make-up příliš tmavý-světlý, jednoduše nám nesedí nebo se nám po něm loupe vysušováním kůže. (mně se loupe kůže na nose!) Ale cokoliv chcete na svém obličeji vykouzlit, musíte mít bezpochybně krásně sjednocenou pleť. Pro hodně lidí je oblíbený Makeup Forever - HD Foundation (tip, Sephora)

Jak správně aplikovat falešné řasy

7. prosince 2011 v 18:40 | hannie

Jak na pincurls

7. prosince 2011 v 18:40 | hannie

Jak mít oči jako scene panenka

7. prosince 2011 v 18:39 | hannie
Tenhle návod mám moc ráda.

Jak správně nasadit clip-in vlasy

7. prosince 2011 v 18:39 | hannie
Pro ty z vás, kteří si koupít clip-in příčesky a nebudou vědět, jak si je na hlavu připevnit tak, aby sponky nebyly vidět.

Jak si nabarvit vlasy leopardím vzorem

7. prosince 2011 v 18:30 | hannie
Je to fajn, ale už se mi takovýhle ,,střelený,, věci nelíbí, takže škoda. Takhle krásné zářivé barvy můžete sehnat třeba na http://www.redraven.cz/gothic-metal-shop/barvy-na-vlasy

Jak správně nanést tvářenku

7. prosince 2011 v 18:29 | hannie
Takže jsem se rozhodla udělat návod, jak správně nanést tvářenku, protože jí sama někdy používám a tyhle rady se docela hodí. Záleží na tom jakým způsobem a jak si jí nanesete. :-D Někdy můžete dosáhnout i looku Marfušy, což by jste asi nechtěli. :-D Takže vám sem dám nějaký tipy, rady a videa jak na to, aby vypadala nějak přirozeně a krásně rozjasnila vaši tvář.

Takže tvářenka nebo-li zdravíčko můžeme znát ve dvouch formách.

1. KRÉMOVÉ

Jestli nanášíme před pudrem tónovací krém, je pro nás vhodnější krémová tvářenka. Je vhodná pro suchou a opálenou pleť, vysušenou sluncem, protože se neusazuje ve vráskách. Není příliš vhodná pro mastnou pleť. Na té se může rozpíjet a rozmazávat. A lehkým pudrovým popraškem nakonec líčení zafixujeme, aby dýl vydrželo.
Tipy na nanášení: Barvu nanášejte přímo na tvář prsty nebo latexovou houbičkou až k lícním kostem. Jestli se nechcete moc složitě líčit, stačí jen lehce rozetřít tvářenku prsty na lícní kosti. Tím získáte přirozený vzhled i bez make-upu.
Postup: Roztírej z nejvyšší části tváře do stran. Jinak - krémové tvářenky se používají nejsnadněji. Například MAC.

TOP 3 beauty trendy na podzim 2011

10. listopadu 2011 v 11:40 | hannie

Pavoučí řasy. Vybavujete si tu situaci, kdy se snažíte dosáh­nout co nej­lepšího efektu a pro­tahujete štěte­ček s mas­ka­rou řasami hned něko­likrát po sobě? Ano, vzniknou néžá­doucí slepence, které velmi blízce při­po­mína­jící nožičky hmyzu. Přesně tento look, kte­rému jsme se sna­žily vší silou něko­lik let vyhnout, je nyní tren­dem číslo 1! Slepené, nebo chcete-​li pavoučí řasy, zkrátka ovládly pře­hlíd­ková mola i módní magazíny a my dostáváme pří­leži­tost, se konečně dosyta vyřá­dit s řasenkou.
Vínové rty. Rtěnka v barvě červeného vína nebo zralého lesního ovoce není mezi podzimními hvězdami žádným nováčkem a i letos zau­jímá své čestné místo hned v první "svaté tro­jici". Mám pro vás ale konkrétní radu. Zamiřte do pro­dejny MAC a chtějte odstín Rebel. Pokud tou­žíte po té jediné doko­nalé barvě, která je tuto sezonu na 100% in, věřte, že je to ona.
Roz­jas­ňovač. Doko­nale roz­jasněné lícní kosti, oblast pod obo­čím, či hrany nosu, to vše můžeme důvěrně znát už z pře­de­šlého léta, kdy vládly zlaté a bronzové tóny. Nyní se však odstíny mění ve více per­leťové, chladně stří­brné či růžové. S takto pro­jasněnou tváří si budete při­pa­dat jako sku­tečná ledová krá­lovna. Pleť vypadá s pomocí roz­jas­ňovače velmi zdravě, zářivě a odpo­čatě. To nej­lepší nalez­nete v parfumé­ri­cích Sephora u značky

Trendy líčení na podzim 2011

10. listopadu 2011 v 11:39 | hannie
Každou sezónu se sice trendy mění, základ ale zůstává stejný - perfektní pleť. Je třeba o svou pleť nejdříve pečovat než na ní naneseme jakýkoliv make-up. Takže pokud ještě doma nemáš svou sadu péče o pleť, vezmi tašku a upaluj pro ni, není čas ztrácet čas. Hned jak si přečteš následující řádky, pochopíš proč tady není místo pro neudržovanou pokožku.

Trendy letošního podzimu jsou:
  1. přirozená pleť
  2. husté obočí
  3. dlouhé řasy
  4. nude oční stíny
  5. červené rtěnky
Na těchto pěti bodech se shodne většina vizážistů světových přehlídek. Jelikož je podzim dobou útlumu i líčení musí být přizpůsobené. Na přehlídkách proto ubylo zářivých a pastelových barev. Na scénu nastoupily nude a teplé odstíny. To ale neplatí o rtěnkách, kde je povolen jakýkoliv odstín červené. S třešňovou, malinovou, ale i sametově červenou určitě nešlápnete vedle. Pojďme se podívat.

Na přirozenost vsadili Lanvin, Alexander Wang a Burberry Prorsum. Všimni si, že každá z modelek má husté obočí, pleť jako porcelánová panenka a nude rty. Tahle inspirace je jako dělaná pro běžné denní nošení. Mně se převážné líbí líčení Burberry Prorsum.

Top barvy na jaro 2012

14. října 2011 v 23:30 | hannie

Barvy zleva doprava :

Tangerine Tango (Pantone 17-1463), Solar Power (Pantone 13-0759), Bellflower (Pantone 18-3628), Cabaret (Pantone 18-2140), Sodalite Blue (Pantone 19-3953), Margarita (Pantone 14-0116), Sweet Lilac (Pantone 14-2808), Cockatoo (Pantone 14-5420), Driftwood (Pantone 18-1210), Starfish (Pantone 16-1120)

Pin-up - vlasy

13. října 2011 v 20:30 | hannie
Dávám jsem nějaké malé ochutnávky pin-up účesů, aby jste měli nějakou představu, jak asi můžou vypadat. Obrázků tam bylo mega moc, ale dám sem jen nějaké, nechci mít blog zahlcený obrázky.

 
 

Reklama