videa

Mojich TOP 10# písniček

27. ledna 2013 v 13:09 | hannie
Tak jo, sdělím vám seznam mojich deseti oblíbených písniček za tenhle měsíc. Nebudu sem k nim nic psát, pokud byste chtěli asi zjistit, jak mi je, nebo co mne trápí, tak si stačí přečíst texty u angl. písniček, pokud byste jim nerozuměli, nebo si poslechnout ty české a budete vědět. :-) (písničky nejsou řazené podle oblíbenosti, ale tak, jak jsem je objevila v seznamu videí na mém YT) Jo a pokud kliknete na název některé z písniček, tak se vám písnička otevře na youtube. :-)

Lancôme Hypnôse Doll Eyes - hra

12. května 2012 v 14:50 | hannie
Jedná se o hru, kterou vám přináší Lancôme. Pro řasenku Lancôme Hypnôse Doll Eyes. Můžete si jí zahrát pomocí facebooku tady https://apps.facebook.com/hypnose-sg/

O co tam jde? Vyberete si slečnu. Uděláte si ji podle sebe. Takže já jsem si vybrala dlouhé blond vlasy, nejsvětlejší pleť a černé šaty. (Máte na výber pouze ze 3 šatů - Růžové, černé a bílé). Poté nahrajete nějakou svou fotografii a na ní vyhradíte svůj obličej pro vaší panenku. Poté vyberete podle fotografie proporce. Kde máte oči, nos, pusu, obočí.. A poté už děláte svou panenku! 1. dáte si na oči řasy 2. uděláte si oční stíny 3. vyberete pózu svojí panenky. Moje panenka vypadá nějak takhle. Docela ji lituji. :-D

A ještě nějaká upoutávka ke hře:

Selena, Ash, Justin - Call me maybe

24. dubna 2012 v 16:29 | hannie
Určitě tuhle písničku hodně z vás zná. Nemám ráda disney hvězdy a už vůbec ne Justina, přesto je tahle písnička moc pěkná a chytlavá. Videoklip je sladký.

S-CORE - 30 bars pro 2008

11. března 2012 v 20:20 | hannie
Vystihuje mojí náladu.

Lana Del Rey - Born To Die

9. března 2012 v 18:59 | hannie
Don't make me sad, don't make me cry. Sometimes love's not enough when the road gets tough. Jedna z nejoblíbenějších písniček.

animace mého já na GIFYO.COM

3. února 2012 v 21:40 | hannie
Předevčírem jsem si založila GIFYO.COM, je to vlastně takový dobrý portál, kde si děláte animace :-D nebo spíš, ono vám je to udělá :-) včera jsem si dělala animace jak blbá, a pak jsem i odepisovala kamarádkám animacemi. Napsali mi třeba, že jsem zlá holka a k tomu udělali animaci, kde mi hrozili prstem. :-D tak jsem jim na to udělala animaci jako odepsání smutného xichtu. :-D

Jestli ho taky někdo máte, můžete si mě přidat - http://www.gifyo.com/xhannie a nebo, pokud se nudíte, tak si to určitě založte :-D hrozně mě to baví.

Tady máte dvě moje animace, jak pouštím slinu a poté ji zpět vtáhnu do pusy :-D ano, jsem prase :-D
další mé animace uvidíte, když kliknete na ten odkaz, který jsem dávala výš.
a tady praskám bublinu :-D

Katy Perry - Firework (Screamo Cover)

7. prosince 2011 v 14:57 | hannie
přeju všem nádhernékočkoloidní ráno plné sněhových vloček drobných jako malí trpaslíčci. nununu))
- JE MI OPRAVDU DOBŘE, možná mě jen trochu žere nemoc, ale to nevadí. LISTEN:

Jak se dabuje a ozvučuje porno

8. října 2011 v 19:59 | hannie
:-DDD

Charlie Straight - School Beauty Queen

6. října 2011 v 17:29 | hannie
Oblíbená ...

1500 lidí pochodovalo Rumburkem

27. srpna 2011 v 11:30 | hannie
v 1:07 jsem vidět i já. S mobilem v ruce, mám nadkolenky, vysokou sukni (vypadám jak celá v černém) a blond vlasy. Jo, šli jsme mezi prvníma. Byl to nářez.

Motionless In White - Creatures

2. srpna 2011 v 11:49 | hannie

Silverstein - My heroine

2. srpna 2011 v 0:39 | hannie

- ♥

Lifehouse - You and me

2. srpna 2011 v 0:19 | hannie

- joo, tu mám hrozně ráda. má skvělej text*
 
 

Reklama