piercings

Piercing: péče o orální piercing

25. května 2012 v 16:40 | hannie
Jazyk, rty a tváře.

ČISTÍCÍ ROZTOKY
Pro výplachy ústní dutiny používejte antimikrobiální nebo antibakteriální ústní vody; řiďte se radami v příbalovém letáku. Tyto přípravky jsou dostupné buď v lékárnách nebo ve větších obchodních domech.
Možno je použít také slabé roztoky mořské soli. Rozpusťte špetku (1/4 čajové lžičky) mořské soli bez obsahu jódu v šálku teplé destilované nebo převařené vody (během prvních dnů po zákroku raději nepoužívejte vodu příliš horkou). Jestliže máte problémy s vysokým krevním tlakem nebo trpíte srdečními poruchami, budete se muset obejít bez soli a používat k výplachům pouze čistou vodu.

Piercing: cheek (tváře)

25. května 2012 v 16:30 | hannie
Je to piercing v tváři. Obvyklé umístění piercingu je symetrické na obou stranách tváře, kde má člověk ďolíčky, víz vzadu nebo uprostřed tváře. Další obvyklá cesta tohoto piercingu je mikrodermal, kde chcete, aby byl ďůlek umístěný. Někteří tuto metodu mikrodermal preferují víc, protože lícní piercingy mají potřebu k úniku nebo vylučovat lymfy, která má podobnou strukturu jako sliny, ale může vyvolat nepříjemný zápach. Ale mikrodermals mají o něco větší šanci zanechat na tváři jizvu, i tak to bude témeř neznatelné, když se o to budete správně starat. Jelikož piercing neprochází tváří úplně, tak má malé nebo žádné procento k poškození zubů nebo zubních dásní.

Dělí se na:
1) Cheek

Piercing: corset

25. května 2012 v 15:40 | hannie
Jde o speciální seskupení surface piercingů, nebo častěji jen "play piercingů" pro vytvoření efektu šněrovačky. Piercingy se většinou na zádech napíchají do dvou svislých řad a propojí, nebo lépe řečeno doslova sešněrují se stuhou do vzoru šněrovačky. Pásku či stuhu protahujete na principu tkaniček do bot. Piercingové korzety jsou velmi oblíbené ve fetish kultuře. Umístění: především na zádech, na bocích, ale vyjímkou není i krk s dekoltem, oblast mezi prsy, ruce, nohy a i oblast břicha. Doporučený šperk: kroužek, kanyla

Piercing: surface

29. března 2012 v 15:59 | hannie
Surface piercing (vyslovuje se surfejs, z angl. povrchový) je zvláštní typ piercingu, kdy jsou dvě místa na kůži spojena vpichem vedeným v podkoží. Do kanálku je vsazen šperk speciálního tvaru připomínající tento tvar [ nebo jinak řečeno "hranaté U". Delší část šperku vede v podkoží a oba konce vyčnívají nad povrch kůže, kam se našroubují kuličky či jiná zakončení. Delší část šperku samozřejmě nejde vidět ani kůží nijak neprosvítá. Dále je možná varianta - surface vystupující na několika místech z těla. Jeden kus surfaceového šperku vstupuje a vystupuje z těla na více místech. K tomu to se používají speciální surfaceové šperky. Je to kombinace pocketingu a surface piercingu. U surfu jsou viditelné kuličky, které u pocketingu vůbec nejsou.

Typy surface piercingu:
1) Madison
Piercing umístěný horizontálně uprostřed hrdla, blížící se ke krční jamce. Nejlepší je použít tzv. surface piercing, který částečně sníží riziko vyrůstání. U toho typu piercingu je totiž vysoká pravděpodobnost vyrůstání či migrace. Důležité je umístění šperku, protože nejen šperky, které nosíte na krku vám mohou vadit, ale také i oblečení, které se může vpichu dotýkat. Nyní spíše doporučujume aplikovat mikrodermal piercing. Ale ani ten nezaručí udržení šperku na místě. Časté vyrůstání je způsobeno namáháním místa (otáčením hlavy.)

Piercing: industrial

29. března 2012 v 14:59 | hannie
Industrial piercing nazývaný také scaffold nebo conch (piercing chrupavky). Nejvhodnějším materiálem je chirurgická ocel a titan. Nedoporučuje se stříbro. Reakce těla - nadměrná citlivost, zarudnutí či svědění je naprosto normální. V místě vpichu se bude usazovat bělavý nebo nažloutlý výtok. Ten je potřeba rozpustit desinfekcí a odstranit. Na čištění šperku je nejlepší desinfekce koupená od piercera. Můžete používat také tea tree olej, roztok na kontaktní čočky, antibakteriální mýdlo.

Piercing: bradavka

26. března 2012 v 21:09 | hannie
Někomu se piercing do bradavek líbí, někomu ne. Mě osobně to každým dnem víc táhne k "ano, udělám to". Studuji si, jak se o to starat, jak to bolí, jak se to hojí. Koukám se na obrázky, kochám se. Není to tak těžké na údržbu. Líbí se mi typ "Standart nipple" nebo "Vertical standart nipple".

Piercing bradavek se dělí na několik typů:
1. Standart nipple
 
 

Reklama