informace

Nový layout, Rick Genest a Taylor Momsen.

19. dubna 2013 v 17:49 | hannie
Konečně jsem se odhodlala zapnout Photoshop a splácat nový design. Vlastně mě k zapnutí Photoshopu přinutil jeden dotyčný, protože chtěl prohnout text na novou kérku, ale to je jedno. Nejdřív jsem projížděla deviantART a zkoušela hledat nějaké hezké, použitelné obrázky Taylor. Po hodině a půl jsem se na to vysrala, zapla weheartit a napsala do vyhledávače Taylor Momsen, Taylor Momsen and Rick Genest a poté jen Rick Genest. Uložila jsem si do PC XXXX obrázků Taylor a Ricka a z toho jsem pak vybírala, patlala to do sebe, zase umazávala, nakonec jsem si hrála s tužkou a udělala kolem prvního obrázku rámeček, a tak dál, a tak dál.... :-D Nakonec z toho vzniklo tohle.

Tak co, jak se vám to líbí?

Jak vidíte můj blog?

1. února 2013 v 12:39 | hannie
Tak jo, mám takový problém a potřebuji vaši pomoc. Není to nic složitého, jen mi do komentářů napíšete pravdu. :-)

- Chtěla bych znát, jak vidíte můj blog, nebo spíš, pozadí tohohle blogu, hned přiložím screen, abyste věděli, jak to myslím. Jelikož já na svém PC vidím moje pozadí dvojbarevné (dva odstíny šedi) a ne litě, jak by mělo být. Ale většina mých přátel i já na školním PC to vidím tak, jak to má být - LITÉ.

- přikládám tedy printscreen a ptám se vás, jestli vidíte moje pozadí na blogu také takhle dvojbarevně (to je špatně), jako je na tom printscreenu v tom "čtverci" s růžovým orámováním, nebo to vidíte jednobarevně? (to je správně)

Nové věci na Blogspotu

12. října 2012 v 20:19 | hannie
Takže zase dávám vědět, vlastně tak trochu kvůli tomu, že jsem na blogpost přidala nový článek. Můžete se kouknout http://blondesucks.blogspot.cz/2012/10/new-in-gold-accessories-mac-187-duo.html a klidně se stát i pravidelným čtenářem :-) Potěšilo by mne to...

(Ano, samozřejmě, že jsem fotografii fotografovala já, takže to prosím nekopírujte, dík.)
Přidávám jako ochutnávku jednu fotografie, kde jsou vodět tři věci, co jsem si koupila :-P ale na blogspotu jich je víc, no, koukněte se tam :-)

Fotografie pro vás

7. října 2012 v 18:09 | hannie
Takže jsem si založila nový blog s názvem http://fotoprovas.blog.cz/. Byla bych vám moc vděčná, zároveň bych byla moc ráda, kdyby jste se tam mrkli. :-) A pokud bych vás mohla poprosit, tak se přidejte i na Facebook stránku https://www.facebook.com/FotoProVas . Děkuji vám moc :-) článek napíšu třeba zítra, nebo v úterý. Teď doupravuji fotografie a věnuji se tomu blogu na fotky, aby to tam nějak vypadalo. Zatím se mějte.

Jdou vám vkládat videa na blog?

30. září 2012 v 18:09 | hannie
Mám takový problém, chtěla jsem přidat jednu písničku sem na blog, a nejde mi to. Video vždy vložím správně, video se v článku objeví, ale jakmile ho zkusím zveřejnit, z článku zmizí. Sakra, dělá vám to taky, nebo to blbne jen mně? :-)

Blogspot.com

11. září 2012 v 17:49 | hannie
Ano, už i já jsem si založila blogspot, řekla jsem si, že je to mnohem lepší na kosmetiku atd., protože popravdě, kdo si tady u mně na blogu četl ty recenze? Nikdo. Takže diár, toplist, grafiku atd. budu pořád psát sem, ale outfity, recenze na různé kosmetické produkty budu psát na můj nový blogspot. A jaká, že je adresa? http://blondesucks.blogspot.cz/

Giveaway Jeffrey Campbell

9. srpna 2012 v 14:20 | hannie
Takže, jedna slečna na svém blogspotu dělá Giveaway, kde můžete vyhrát jeden pár bot těchto skvělých botiček. :-) Mrkněte na to! http://kristinafox.blogspot.sk/2012/08/jeffrey-campbell-giveaway.html

Kudlanka, aneb bráchy havěť na mých fotografiích.

8. srpna 2012 v 18:39 | hannie
Když už jsem po dlouhé době nepřidala nic normálního než toplist nebo recenzi na kosmetiku, rozhodla jsem se přidat tři fotografie, co jsem nafotografovala dnes. Je na nich bráchy milované stvoření. Ano, opravdu je milované. Myslím, že se jmenuje Amy. :-) Víc mých fotografií naleznete zde a nebo na facebook stránce. Do ní se můžete rovnou přidat, pokud by jste chtěli.

PROSBA - hlas pro mého bratra.

2. června 2012 v 12:50 | hannie
Zapojili jsme mojeho bratra do soutěže Dítě roku? Nebo tak něco a já vás prosím o hlasy, každý den se může dát jeden hlas. Stačí se přihlásit přes email, nebo, pokud jste na facebooku, tak přes facebook. Hlaosvat můžete zde http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/8969 to, že jste hlasovali správně poznáte tak, že vám vyskočí "Děkujeme za váš hlas." Já taky budu velmi ráda.

Mnou vyfocené fotografie Daniela v časopisu BETYNKA.

30. března 2012 v 14:40 | hannie
Jsem hrozně ráda, že už se moje fotografie dostávají do časopisů. Ještě si musím udělat své stránky, kde budu nabízet focení. Máma s Martinem mi pak pomůžou dělat recenze, inzeráty, cpát to do časopisů, a tak. Bude to parádní. :-) Někde se začít musí!! :-D Chceš-li být slavná, foť slavné lidi, jo, no. - Ano, fotila jsem to já a mám je i podepsané. Více fotografií zde.

TYTO FOTOGRAFIE JSOU V BETYNCE:
(je na nich můj bratr Daniel) Nyní je najdete v nejnovějším čísle Betynky.


MOJE FOTOGRAFIE - google +

18. března 2012 v 15:09 | hannie
Tak, pokud by jste někdo měl zájem vidět nějaké fotografie, tak prosím https://plus.google.com/107642146910123681064/photos . Nejsou nic extra, zatím je jich tam málo, postupně je přidávám. Byla bych ráda, pokud máte GOOGLE +, aby jste si mě přidali do kruhů, byla bych za to moc vděčná!

tak ještě jednou, fotografie zde https://plus.google.com/107642146910123681064/photos

Nové tumblr

8. března 2012 v 13:00 | hannie
Nedávno jsem si založila tumblr, ještě tam toho moc není. Měla jsem ještě jedno, ale to mi zrušili za neaktivitu, tak mám nové, teď jsem tam zase něco přidala. :-) pokud chcete, koukněte http://blondebitchessucksdick.tumblr.com/, můžete mě tak líp poznat, protože tam dávám obrázky, které mám ráda inspirují mě, rozesmějí mě nebo mě doženou k pláči.. + FOLLOW

Jesse Ryan a Samantha Lynn z videa ,,love 2054 miles away" budou žít spolu

11. prosince 2011 v 17:49 | hannie
Skoro všichni znají video zamilovaného páru, kteří jsou od sebe tak daleko..kdo u toho videa nebrečel? já teda jo a brečím pokaždý, když si to pustím. Kdo by nevěděl, vo co go, tak přikládám jejich video:
a pak vznikl nejkrásnější den v životě, kdy se konečně uviděli na živo:
potom vzniklo hodně moc videí :-) hodím vám sem jen odkazy na některé z nich:


A teď se od nejmenovaného zdroje na internetu objevila novinka, že konečně v lednu budou žít spolu))))
Good news. Jesse and Sam are going to start living together in January. On the 26th he is driving to Chicago to pick up Sam so they can start their drive to Washington to live together(:
hrozně jim to přeju, snad jim vše výjde a budou spolu šťastní*

A jak se vůbec Sam a Jesse poznali? Poznali se na tumblr, on viděl její stránku a myslel si, že je hrozně roztomilá. Tak jí napsal a ona mu odepsala taky, ale pak mu napsala, že se omlouvá, ale že neodepíše na všechny jeho zprávy, protože je moc zaneprázděná nebo tak něco.. po nějaký době mu odepsala a začali se spolu bavit, chatovat a další takový věci. Dělal jí šťastnou, když ona byla smutná.. dá se říct, že pro ní tak padl, ale ne doslova .-D a po nějaké té době se spolu viděli a snaží se spolu napořád být.. a pak, že pohádky neexistují.. ♥

little vampire

9. prosince 2011 v 13:59 | hannie
Jak jsem včera psala do deníku, že mám bílé čočky, tak jsem udělala včera večer nějaké fotky, tak vám sem nějaké dám. :-) aspoň se můžete kouknout, jak se měním :-D nějak se mi sem fotky dávat nechtěj, protože pak je nacházim u někoho na facebooku a vydávají se za mne, TOTAL SWAG)

motýlci v břiše !!!

3. listopadu 2011 v 20:49 | hannie
butterflies in the stomach !!! takhle se teď cejtim ! ááá, kurva, pomoc, pomoc, pomoc. MILUJU EUFORII))))) jsem hrozně .. šťastná ! a zároveň se kurevsky bojim .. KDO TENHLE POCIT TAKY CEJTÍ-CEJTIL?

Gossip girl and second blog

14. října 2011 v 23:50 | hannie
Jdu se koukat na Gossip girl, jsem u první série 7 díl :-D baví mě to. PLL už jsem dokoukala, tak si oživuju ty Gossipky, mějte se. A dyžtak se můžete kouknout na ten druhej blog - http://application-resources.blog.cz/

Skinheadská odnož FB page

8. října 2011 v 20:39 | hannie
Byla bych moc, moc, moc, moc ráda, kdyby jste se přidali sem - http://www.facebook.com/pages/Skinheads-offshoot/204878866245754

TUMBLR

8. října 2011 v 14:29 | hannie
mám tumblr. Mám ho už docela doooost dlouho. Chybí mi ještě 300 nášvětvníků a budu tam mít 7 000, tak se můžete kouknout, uděláte mi radost. http://hanniebracesmile.tumblr.com/ přidávám tam hlavně věci, co obdivuju, abych to neměla všechno nacpaný v PC, tak to házim tam :-D

Změna.

23. srpna 2011 v 17:41 | hannie
MĚNÍM LAYOUT, TAK SE NELEKEJTE.

Nové rubriky potřebné k životu.

11. srpna 2011 v 10:49 | hannie
Založila jsem pár nových rubrik, protože chci zhubnout na nohy. Mojí váhu, a tak se dozvíte, když vlezete do menu TRASH a tam bude např. weight loss. Založila jsem rubriky - diet (jako jídelníček), exercise (cvičení) a weight loss (hubnutí, ztracená kila..)

POMOC, POMOC, POMOC .

3. srpna 2011 v 15:00 | hannie
Budu hrozně moc ráda, když se budete vyjadřovat i nadále k mojemu problému, který je napsán ZDE. Děkuju moc, hrozně si toho vážim, že se najdou i lidi, kteří se na mě jen tak nevyserou a pomůžou mi.

Problémy s Photoshopem CS5 !

3. srpna 2011 v 14:19 | hannie
Ahoj. Achjo, hrozně mě štve jedna věc. Nemůžu nikde najít tu funkční CS5. Češtinu do ní mám, a tak. Ale nikdy mi to nefunguje tak, aby to nebyla jen zkušební verze. A to jsem vyzkoušela keygenů jak ho*no a furt to nefunguje. Máte někdo prosím Photoshop CS5 ? Aby jste věděli. Mně to normálně serial number přijme. Dám vám sem náhledy, co mi to dělá. Náhled 1 - serial number mi to úplně normálně příjme. Tak kliknu na continue. Náhled 2 - Potom na mě vyskočí tohle. Normálně to vyplnim tak, jak jsem tam zaregistrovaná. Takže email - h.sarvajova@seznam.cz a heslo ********. Dám normálně NEXT a - Náhled 3 a tohle mi to vyhodí. Neví někdo co s tím ? Nebo prostě, někdo, kdo by mi mohl poslat funkční CS5 nebo nějak poradit. Dík moc)
 
 

Reklama