diskuze

MOJE FACEBOOK STRÁNKA

2. května 2012 v 15:20 | hannie
Byla bych ráda, kdyby jste mi dali like k mojí fotografické stránce, https://www.facebook.com/HanaSarvajovaPhotography nebo to sdíleli, posílali dál, atd. Jakmile něco nového nafotím, přidám to tam, koho zajímá moje tvorba, ať se mrkne. Děkuji, koťátka.

Seznam se bezpečně 2

1. dubna 2012 v 15:09 | hannie
Jelikož jsem neměla co dělat, tak jsem se koukla na další díl "Seznamte se bezpečně", který pojednává o nebezpečí internetu. .. Měla jsem takový divný pocit. Ty lidi, ty výpovědi. Výpověď pedofila, pro kterého JE INTERNET RÁJ! Je mi z toho hnusně a smutno. Nebo kluk, který si sexem vydělával, jelikož ho spolužáci šikanovali, že nejezdí na výlety, nemá značkové oblečení..tak toto byla jediná možnost a ještě to dělá. Příjde si jako odpad, ale přesto mu to přináší radost. ..ale v nikom nemá důvěru. Ach, velice smutné.

Pokud se nudíte, doporučila bych všem, aby se na to podívali. :-) má to 44 minut, opravdu to stojí za to. Rozhodně budu mít na dalších pár hodin o čem přemýšlet. -> teď už jen, kde nalézt video??

- A co vy, už jste to viděli? Jaký na to máte názor? Já bych za sebe chtěla poděkovat Seznamu za to, co natočil, že ukázal, že internet není jen skvělé místo, ale, že je to i černý kout, který je neustále s námi..

Renata Hrabáková - obchod

30. března 2012 v 13:29 | hannie
Dlouho jsem o tomto článku přemýšlela a nakonec jsem se rozhodla ho napsat a aspoň o trochu víc zviditelnit "Ren shop".
Je to obchod, který má stránky na facebooku - https://www.facebook.com/groups/358676220816138/. Vede ho jedna milá blonďatá slečna Renatka. Má tam hrozně moc věcí na prodej (hodinky, šály, MAC kosmetiku, psaníčka, brože, náramky, zkrátka všechno, na co si vzpomenete). A pokud by vám něco chybělo, nebo by jste něco sháneli, tak jí tam můžete napsat a ona vám mile ráda vyhoví a pokusí se něco najít.

Já sama s ní zkušenost mám. Kupovala jsem si od ní MAC oční stíny odstín Knight Divine. Na stránkách MAC stojí v přepočtu 465,- a to vám radši nepovím cenu v krámě. :-D .. Ale Renátka je má jen za 200,- takže jsem byla hrozně nadšená a musela si o ně říct. Ještě lepší je, že pokud jste z Prahy, je možné osobní předání v Praze :-)

Vše proběhlo v naprostém pořádku, s Renátkou jsme se našli, stíny mi předala. - KVALITA stínů je skvělá, jsou krásné pigmentované a drží. Opravdu jí jen mohu doporučit.

A teď nějaké věcičky, co prodává:
MAC paletky, skladem má 05, 09 a 12. 250,-/kus! (tu 05 si asi koupím)
 
 

Reklama