diary

...a pak jsem tě poznala.

3. února 2012 v 23:00 | hannie
Konečně jsem zase trochu aktivní na blogu, nějak jsem na to neměla náladu. Furt na to tu náladu nemám, ale dokopala jsem se k tomu, nechtěl se mi psát ani článek, jelikož to nikdo nečte, ale co, píšu si to pro sebe, aby se ulevilo mně, ne jiným. Zase poslouchám S-KOREho a písničku - Dal jsem ti všechno. Má hrozně nádherný text, vyvolává ve mně moc ošklivé pocity. Klidně si jí můžete poslechnout http://youtu.be/v2LHFuF_2xM. - Dal jsem ti všechno, už nemůžu dát víc.. Dneska jsem si v časopise četla o tom, jak kluci neumí vyjadřovat city. - pravda. Nebo, že si vysníme, jak nám budou psát smsky, říkat, jak nás milují, a tak..ale opak je pravdou. Teda, aspoň ti moji to neuměli. Nikdy bych se nedočkala něčeho extra roztomilého, hezkého nebo sladkého. Napsali mi jedině tehdy, když jsem nějak naznačila, že mi to u našeho vztahu chybí, ale mě to nebaví, víte, proč to nevycítí sami..

Je mi fakt smutno, ani nevím proč. Ale ano, vím, to bude písničkami. Končím s psaním tohohle článku, nemám na to sílu, zase bych se rozepsala tak moc, že by nikdo nic nečetl, i když to nebudete číst i tak. Ale já sem zase nebudu mezi odstavci přidávat obrázky, ani ostatní sračky, prostě se mi to nelíbí. Ahoj.

EMOCIÁLNĚ ZASAŽENÁ

25. ledna 2012 v 20:40 | hannie
Čau, tak moc bych se chtěla se vším vypsat, SEM. Ale nemůžu, nemůžu, protože je tu až moc lidí, kteří si čtou můj blog, lidé, o kterých bych chtěla psát. Chtěla bych si vylít srdce blogu, jak dětinské. Ale opravdu potřebuju..podporu? Nevím, kde mám začít, vlastně, ani začínat nechci, sakra, blbý přemýšlení, už jsem chtěla začít psát, co mi vlastně je. Ne, není mi nic. Cítím se tak sama, i když tu mám jablkový džus, který má 42 kcal, i tak jsem samotná, ani jeho kyselý mošt mi nepomůže. Měla bych se začít bavit o škole, jako správná poslušná holčička. Ne, nechci, příjde mi nefér to pohrdání a namyšlenost některých lidí od nás, štve mě to. Jsou něco víc? Ne, nejsou, ať se naučí chodit rovně (já mám co říkat se skoliózou).

Tak jo, ve škole to bylo fajn. Tak moc mě štve, že jsem dnes doma necvičila, to je hrůza, ale zítra snad budu. .. Mamka je nasraná, že nic nejím - nemám hlad, sakra, mami. Naštvala se tak, že nás donutila s bratrem napsat jídelníček s jídly, které by jsme chtěli. Na zítřejší den vyhrála moje špenátová omáčka s gnocchi a kuřecím masem, jsem ráda. :-) Daniel je hodný, tak roztomile se směje, někdy mi připomíná totohle smajlíka ,,:-D", sladké. .. Už jsem si vám někdy postěžovala, jak moc nesnáším smajlíka xD? Ne, tak jo, tak s tím začnu. Ten smajl mě tak moc, kurva, vytáčí. Ještě, když píšete něco vážně a někdo vám odepíše ,,xD", jak kdyby jste mu byli úplně k smíchu, kurva. Je mi smutno, proč je to tak zlé, chci do pohádky.

+ jsem dnes dostala kapesné 400,- takže už mám u sebe 550,- a už mi zbývá jen 500,- a budu mít na svůj vysněný MAC make-up. Můj vysněný byl i Makeup For Ever, ale zklamal mne, ještě ho furt mám, slíbila jsem, že vám ho vyfotím. Tak až budu mít ten MAC, aby tam nepostával tak sám. Takže, kdo by si chtěl koupit někdy Makeup For Ever za krásných 1040, - nedoporučuji, pokud máte třeba narudlá místa na obličeji/jizvičky a nebo stroupky, suchou pleť. Příjde mi, že vysušuje, za tu cenu bych si představovala LUXUS. A další mínus je to, že v ČR je nejsvětlejší odstín jen IVORY, takže zase nic pro mě, bohužel, jsem si toho, že je to IVORY všimla až doma po rozbalení, takže jsem měla smůlu, ale ujde, není to tak moc vidět. (radši bych ten porcelan light). Počítejte s tím, že tak do dvou týdnů bych mohla přidat tu fotku s MAC a Makeup For Ever, umm, tedy pokud si neutratím všechny peníze v sobotu, když jdeme s kočkami do klubu.


I'M ONLY SMILING, BECAUSE THAT'S THE ONLY WAY TO GET PEOPLE TO STOP ASKING: ,,WHAT'S WRONG?"
- pravda/

3 WORDS: 8 LETTERS - GO TO HELL.

22. ledna 2012 v 16:49 | hannie
Ahoj, achjo. Před chvilkou jsem přijela z Rumburka, bylo to tam fajn, miluju to tam, Až na ty cikány, je to tam čím dálk horší, všude černo víc a víc. Ale toho sněhu? Nádhera, v Praze stěhu ani ťuk a tam ? :-O Až to nebylo možné, jak v nějaké pohádce. Měla jsem celý kinedryl, takže tu možná budou chyby, překlepy, a tak :-D nečtu si to po sobě, zní to hloupě. Přemýšlím, že si koupím zase nový make up, ale asi zkusím MAC, slyším na to docela chválu? I na krásná.nova.cz, když nějaká slečna dělala recenzi, tak MAC zvítězil. Koupila bych si i levnější, ale jediný levný, která dělá porcelan light odstín je Mayballine, a je tekutý až moc, už jsem ho měla a už ho nechci. Ivory je na mě moc tmavý a míchat si make up opravdu nechci, pak ztrácí na krytí, a tak :-D navíc se znám, že by to dopadlo KATASTROFÁLNĚ. Je tu zase drama, jelikož si chci koupit nové příčesky, které stojí 2 000+ten MAC:-D ten stojí do 1 000. Nejhorší je, že si to musím kupovat za svoje peníze, ale už jsem si za tento týden stihla našetřit 650,-, takže, když to neutratím budu na tom dobře. :-D Příčesky do března počkají, ale makeup nepočká. :-D až mi dojde ten MAKE UP FOR EVER, tak už chci ten MAC. :-) jelikož od MUFE jsem si koupila Ivory a zase je moc tmavý, nechápu, proč tam neměli porcelan light, taková diskriminace bledulek. Máte s MAC make upy někdo nějaké zkušenosti?

Jo a můžu vám říct, že jsem si to v Rumburku parádně užila. ♥ Ale už jsem se těšila do Prahy, až si půjdu koupit moje vysněné tričko, a tak. Také vám musím sdělit, že jsem si roztrhla kontaktní čočku, nechápu, jak se mi to povedlo. :-D Ale stejně měli být 30.1. na vyhození, takže nemá cenu je reklamovat a koupí mi rovnou nové. Je to hrozné, nosit brýle a ještě horší je, když venku ty brýle nenosím, nesluší mi, takže jsem hustě slepá, je to fakt paráda, když na dálku vidím velké hovno. Daniel byl v autě docela klidný, já jsem seděla navíc s mamkou u spolujezdce, protože tam nechtěla být sama a bratr houpal Daniela, když začal řvát, hah. Jsem od babičky zmrzlá a chce se mi spát. :-D Taky bych se vám mohla svěřit, že jsem na sebe opravdu nasraná. Vychází mi asi dvě/tři čtyřky. Jsem na sebe opravdu nazlobená. - FYZIKA, DĚJEPIS? Snad už žádný předmět. Do konce roku bych chtěla jen jedničky a dvojky, minimálně trojek (z matematiky třeba, protože na dvojku to asi nedám? ale mohla bych, kdybych se snažila, ale já na to totálně seru). Nic, jdu napsat jídelníček, jsem opravdu mimo. :-D A zítra ve škole do šesti? TO NEDÁÁÁM! Usnu tam.

THE BOY YOU LOVE IS IN A RELATIONSHIP WITH A FUCKING WHORE.
YOU HATE THIS.

Jen slzy a krev, jen vpichy a jehly.

10. ledna 2012 v 21:09 | hannie
Nostalgický texty nepiš .. Ne, poslouchám S-Coreho, zrovna je písnička další podzim. Místo dalšího podzimu bych si ale spíš dala jaro-léto. Miluji teplo, miluji sukně. Jsem schopná si sukni vzít i v 2°C, vždyť, když si vezmete nadkolenky/silonky/punčochy, tak to jde vydržet. :-D Dneska to ve škole bylo docela dobrý. První hodinu jsem psala z matematiky pololetní práci, jak já ji nesnášim. Naštestí jsem si sedla vedle Jirky, který mi pučil kalkulačku, kterou jsem si ještě v ten den doma rozbila na schodech. Upadla, ano sama upadla. Tak jsem ráda aspoň za tu kalkulačku, bez ní bych to moc nedala. Měla jsem takové štěstí, jelikož jsem školu včera měla do šesti večer a domů jsem přijela po sedmé, tak jsem se dokázala odpoutat od facebooku, otevřít si vše, co souvisí s matematikou a učit se. Učila jsem se jen něco, na ostatní látku z matematiky jsem opravdu neměla sílu, takže jsem se naučila jen procenta, mocniny, množiny, intervaly, finanční matematiku, úpravy výrazů, rovnice a všemožné takovéhle patlaniny. Taky bych k té škola mohla říct, že nám tam dneska začalo tak houkat. Třeba, jako, když vykradete obchod, tenhle hnusný, zasraný zvuk. Začalo to zvonit zrovna, když jsme nad tím stáli, bylo to fakt šílený, fuj. .. + ve škole jsou obědy pěkně hnusný, guláš dnes smrděl - jako z psí konzervy. Aspoň nějakou tu úroveň soukromé střední školy bych si představovala.

,,když mě sereš, dám ti facku, máš to ráda - zvedni hlavu, máš to ráda drsný, co? ty malá kurvo, zavři tlamu." něco mi to neskutečně připomíná. Taky se někdy vztekám jako s-core, protože ty kluci jsou někdy taky jako kurvy. A ty si pořád myslíš, že se změní, že se zlepší a ono je to pořád o tom stejném. Kluci jsou stejné, jako každé jiné štětky.. V sobotu jdeme doufám do klubu? K tomu se hodí další věc - ,,na párty seš první dole, první doblitá". Ještě, že nepiju, hahah. Jsem na sebe pyšná, tak pyšná abstinentka. A když už jsme u těch kluků, normálně mi psal bývalý - hajzl na entou, zde. Dělal ze sebe hrozného chudáčka, jak se mu děje doma tohle a tohle, a pak si venku lítá s nějakou děvkou KUCHTOVOU? Její fotka zde. Proč mi, sakra, připomíná nějakou štětku? Asi protože je.. jsem ve stresu, bez sexu, nemůžu utíkat.. ,,ležim tady v oblečení ve kterym jsme spolu spali, pořád z toho cítím tebe - naše první milování" , HEH :-D někdy to tak opravdu citím. Utekla bych někam a zavřela se, je to všechno hrozně těžký. Asi si půjdu vzít borůvku nebo nějaké ovoce - kiwi třeba, miluju kiwi a jahody. Doufám, že s holkama půjdeme někam v sobotu, abych si to pořádně užila. Už mi chybí věty typu:


DÍVÁŠ SE MI DO OČÍ, KDYŽ ROZEPÍNÁŠ ZIP. KLEČÍŠ TADY NA ZEMI, JÁ ŘÍKÁM, ŽE TO CHCI. PŘIRAZÍM TĚ KE ZDI, DVA PRSTY, SEŠ SEXY. - PRINCEZNO, ZASTAV, PROSÍM TĚ, BRZDI..

BOLÍ MĚ TO, NIČÍ MĚ TO, KAŽDEJ DALŠÍ SEX. SPERMA NA TVYM OBLEČENÍ, NA SUKNI A VE VLASECH. DALŠÍ RYCHLÁ FELACE, PROSÍM TĚ, NETRAP SE. STRAŠNĚ MĚ TO MRZÍ, KDYŽ TĚ VIDÍM ODCHÁZET.

SŠ a VOŠ Michael, talentové zkoušky

10. ledna 2012 v 9:20 | hannie
Ahoj, zase píšu po tak dlouhý době. Máme informatiku, takže se budu s Amy Winehouse nudit. Zajímalo by mě, jestli někdo z vás přítomných bude dělat třeba zkoušky na Michaela? http://skolamichael.cz/ My totiž jako fotografové a vůbec cel školu musíme zítra vypadnout a do školy nechodit, aby se naši milí nováčci mohli řádně věnovat talentovým zkouškám a ne koukání po ostatních lidech.. :-D takže 1.f má volno - máme fotit. A do školy jdeme až v šest večer, kdy půjdeme na křest kalendáře s A. Kratochvílem. Musíme jít ve společenském, jelikož nechodím v botech na podpatku, tak to bude docela HARDCORE. Chtěla bych jen říct, naučte se, co nejvíc umíte o fotografech, teda aspoň ti, kteří jsou na výtvarnou fotografii. Naučte se fotografy, co fotí, promyslete si, jakou máte nejoblíbenější metodu focení (např. makro), proč ho máte rádi, a tak. Možná se vás můžou zeptat, kde a jak jste přišli na tuto školu a proč jste si jí vybrali. Hlavně upozorňuji - NEBERTE FOTKY OSTATNÍM FOTOGRAFŮM A NEVYDÁVEJTE JE ZA SVÉ. Včera to tam Kozlík, Bokr a nějaká paní učitelka řešili, že nějaké děcko mělo na zkouškách (ne)svoje fotografie. Nedoporučuji, poznají to. + možná budete kreslit nějaké zátiší, my jsme kreslili geom. tvary. Zkoušky byly docela lehké, jen stres veliký. Kdokoliv, kdo budete dělat talentové zkoušky nebo jste je už dělali - kdyby jste chtěl, tak mi můžete napsat na facebook do zpráv, můžete se zeptat, jaké to tam je, a tak.. dyžtak toto je můj facebook : Hanička S.


Učíme se ve Wordu, takže bych měla asi sledovat. Jinak můžu říct, že jsem přežila písemku z matematiky, ze 7. otázek a úkolu jsem věděla šest, tak uvidíme, co to bude. Po téhle hodině píšu test z DVK (nejspíš), potřebovala bych si ho spíš napsat příště, opravdu jsem se nestíhala učit, když jsem ze školy včera přijela v 19:00, a pak jsem se asi do jedné dřela tu matematiku, prostě se mi nechtělo si ještě dopisovat sešit z DVK, když bylo tolik hodin, v kolik bych šla spát? :-O mějte se.

HAKUNA MATATA, BITCH.

25. prosince 2011 v 11:29 | hannie
Ahoj? Tyvole, včera ty Vánoce :-D vůbec mi to nepříjde, jak kdyby to vůbec Vánoce byly, bylo to hrozně chaotický. S dárkama se rozhodně chlubit nechci a nebudu. Stejně mi největší radost udělal make-up, který jsem si koupila sama :-D a vyšel mě na 1040,- ! Ale hrozně mi udělalo radost i CD Majk Spirit-Nový Človek. Nevěřili by jste, že se mi chtělo i brečet, když jsem to rozbalila. Protože mi mamka nechtěla říct, jestli mi ho koupili nebo ne, takže jsem vůbec nevěděla. :-D To Cd je tak nádherný, jeho design je jako gramofonová deska, krása. Už to od včerejška poslouchám, je to fajn.


Mňam, už se těším, až si dneska dám zase řízek a bramborový salát. ♥ Ne, nejsem blázen, mohla bych to jíst furt. :-D 26.12. slavíme další Vánoce (paráda :-/). Zase CHAOOOOOOOOS. Jo a taky mě sere jedna věc, že jsem nemocná, mám nechutně hnusnou rýmu a krásně mě bolí v krku, to se může stát jen mně, takhle na prázdniny. :-D Nechcípli by jste z toho? Doufám, že na Silvestra budu zdravá. To mi připomnělo, že hledám někoho, kdo dělá na Silvestra privát nebo, jestli k někomu jdete na privát a nemohli by jste nás tam taky přetáhnout? Pouze PRAHA. Byla bych fakt ráda, kdyby se někdo našel-ozval. A co vy, jak jste si užili Vánoce?


+ vůbec se mi nechce do školy, nevím, jak to všechno budu zvládat :-D tolik zkurvených pololetních prací, fuj. :-D ještě jdu někdy v lednu na převýslech - pozor - na sociálku. :-D Ještě ke všemu musím cvičit-jak mám tu skoliózu. Takže chodím na rehabilitace a já co? Necvičím. :-D Jsem pitomá a fakt toho budu jednou litovat, ale já cvičit začnu, kvůli sobě! :-D no, nic.. Nevím, co už napsat, asi že - jedna-děveť-osem-čtyri v Bratislave prišiel na svet malý Majk Spirit))) Mějte se.

I wonder what it feels like to be an unicorn))

13. prosince 2011 v 21:49 | hannie
Čau, bitches. Dneska bylo fajn, nebyla jsem ve škole. (zase) Problila jsem celou noc. Mamka si myslela, že jsem to ve škole hrála, když jsem jí volala, že mi je fakt blbě a že asi chcípnu, ale stejně pro mě přijela. Konečně jsem jí nějak dokázala, že jsem to nehrála, když jsem před jejíma očima zeblila bráchovi celou postel, uznala, že mi asi opravdu není dobře. :-D HAHAH) tak mě nechala doma. Celý den jsem uklízela, honila se jak blb, houpala Daniela, aby nebrečel a spal. Nakonec jsem to zakončila slzama v očích, když mi mamka řekla něco hnusnýho, ale pak se omluvila. napsala jsem si totiž na facebook status, jak mě hezky povzbuzuje, když mi tohle říká a jelikož jí mám v přátelích, tak si toho všimla, zavolala mi mobilem, a pak se mi dole v obýváku omluvila a dala mi pusu. + jsem fakt celá šťastná, protože jsem se donutila k tomu, abych si vzala rovnátka. Nosila jsem totiž fixní, v srpnu mi je sundali, pak jsem měla boxera a teď mám zase ty nandavací, nějak jsem na to srala a nechtěla je nosit, dneska jsem si řekla dost! A do tý držky jsem si je prostě dala, ať je mi to příjemný nebo není.


Zítra jdu na tu kriminálku, fakt pecka. Tak mi držte palce. Ani se nebojím, spíš se bojím toho, na co se mně budou ptát a co já inteligentka odpovím. :-D Tím pádem zítra je další den bez školy, mám tam být už v devět ráno. Na Pankráci :-D proč mi to spíš příjde, jak kdybych měla jet nakupovat, než, kdybych měla navštívit nějaký lidi v uniformách. I don't know. Ještě bych si mohla zacvičit a dnešek by byl parádní* asi si půjdu dolů pro čaj.. Mimochodem, nemáte někdo nedávno stahovanou photoshop cs5? Nikde ho nemůžu sehnat a docela mě to už vyčerpává :-D .. No, to je jedno. Mějte se.

Když jsem tě našla, našla jsem sebe..

10. prosince 2011 v 16:09 | hannie
Ahoj, po dlouhý době jsem si řekla, že bych mohla napsat zase něco do deníku, protože se opravdu nudím a nevím, co mám dělat. Včera dávali na Primě Borata. :-D Srandovní píčovina, dokonce jsem u toho i brečela, a to jako fakt, že jsem brečela. :-D Včerejší den probíhal jako každý jiný, když jsem nemocná. Byla jsem na blogu, prozdala po netu, hledala jsem recenze na značku Make Up For Ever a převážně na make-up HD foundation, samé klady!!! :-) Chci si od nich ještě koupit voděodolné stíny na oči, dělají je ve všech barvách! Asi si koupím černé) Mrzí mě, že tu značku skoro nikdo nezná, protože neběží v reklamách, neběží nikde. :-) a přitom je to tak skvělá kosmetika a dokonce i levná (na to, že je tak kurevsky dobrá). Make-up HD foundation stojí v Sephoře 990,- nikde jinde se tato kosmetika koupit nedá. Ale je to opravdu skvělý make-up, tolik odstínů, tak nádherně kryje a vytváří přirozený vzhled. Můžete se sem kouknout na video, je to fakt síla.

ten úplně vlevo<3

V pondělí zase do školy, fuj. Normálně bych zapomněla, že mám u foto škoda fotky, ale jsem nemocná, tak si pro ně nemůžu dojet a už je tam mám asi od úterý. :-D Tak snad mi to nevyhodí nebo tak, to bych byla opravdu naštvaná. Máme toho teď hrozně moc. Vyfotit 3 ateliérové textury, pololetní práce o 12ti fotkách na téma můj domov, podzimní a zimní krajina a městský detail. Potom 4 skladby obrazu (listopad a prosinec), potom musím přefotit pohyb-sekvenci a nafotit PFka. Je toho na mě hrozně moc, ke všemu mezitím píšeme milion testů, tak paráda, viď.. ale nebudu si stěžovat.


Hrozně se těším na Vánoce, jen mě mrzí, že mamka nemůže nikde sehnat knihu, kterou chci. Kmeny-napsal Vladimir 518, teď nedávno vyšla, na začátku prosince. Když tak přemýšlím, tenhle rok vůbec nevím, co jiného bychk Vánocům chtěla, jsem nějaká nenáročná :-D čím starší, tím toho chci míň, asi ano. Je to všechno náročné.. Teďka mě ještě naštvali cikáni, ale to je jedno. :-D ukončuji to, zatím se mějte.. :-)

ČECHY ČECHŮM*

8. prosince 2011 v 19:29 | hannie
Čau)) Jak se máte, hm, kočičky? Já já mám dobře. Zase jsem nebyla ve škole, jsem nemocná, psali jsme učitelce email, aby to věděla a řekla OK,OK,OK. :-D Normálně nám nechtěla dát svůj soukromí mobil, no, téda. Určitě si myslela, že by jsme jí po nocích volali, hahah. Tak ten den hezky začal. Hadála jsem se s bojfrendem, všechno v chillu a najednou mamce zazvonil telefon a typičo :-O volala jí kriminálka, ale o tom zase jindy, jen vám můžu říct, že jsem v kurva velkym průšvihu, ale budu si říkat, že na mě bude svítít sunshine a bůh mě ochrání.. 3:-) Ale stejně, za jakoukoliv cenu budu bránit náš stát a nedám se zastrašit nějakýma protivnýma ACABÁKAMA, který taky nemaj rádi cikány, ale hrají, že mají, FALEŠ. No, nedivila bych se, kdyby náš stát zmizel, kvůli zadluženosti díky cikánům a sociláním dávkám, které dostávají. 50 000 měsíčně, hah, cikáňátka chudý. Opravdu se jim tady žije hrozně špatně.


Chtěla bych udělat nějakou grafiku, ale jsem na notebooku a sem se mi nic stahovat nechce, tak snad jindy. Když už mám zasranej PC, tak nemusím mít zasranej i notebook. Daniel tady brečí, mamka s nim houpe na ruce a ani to nepomáhá. Dnes jsem si přepsala svůj Vánoční seznam, něco jsem škrtla, něco doplnila něco přepsala. Doplnila jsem si tam třea make-up forever HD foundation, prodávají ho v Sephoře a odstín 103, teda myslím, měl by to být odstín light porcelan, protože jsem bílá jako stěna a Ivory je na mě moc tmavý, tak porcelan light, tento odstín už jsem jednou měla a skvěle mi seděl. :-) Co vy si přejete k Vánocům?


Jinak se koukám na Primu, dávají zprávy na nějakou agresivní honičku policajtů, je to docela sranda :-D jel jim na kapotě člověk :-D dneska už se na žádné filmy asi koukat nebudu, možná zítra. A zítra chci taky nafotit fotky v čočkách, když si je dám, vypadám, jak kdybych měla šedý zákal - jsou celé bílé, nemám ani panenky. prostě jsou docela SCARY)))

Kosmetika NARS a Rimmel

7. prosince 2011 v 17:49 | hannie
Hello, how are ya? Jo, hele, dobrý* jsem nemocná, už mě to ale docela sere, protože nemůžu cvičit a mám taky rozházenej celej jídelníček. Už od rána ležim, studuju něco o makeupech. Rozhoduju se o makeu-pu od Rimmel-Lasting Finish 25h a od make-upu NARS, který ale ještě asi ani v obchodech nebude, možná v Sephoře a stojí kolem 1000 korun, ale je výbornej, četla jsem nějaké recenze. Minule jsem se byla v Sephoře kouknout na ,,nalepovací,, oční stíny, měli tam jen dvoje a zrovna růžový, tak jsem si je nekoupila, růžový fakt nechci. :-X :-D


A co Vánoce? Už víte, co komu koupit? Já už jakž takž jo. Kamarádkám už vím, mamce taky, bráchovi, mamky přítelovi, babičce a klukovi, mám to! :-) UFF! Jsem ráda, že už to mám za sebou. Všechno hrozně rychle utíká, aspoň mi to tak příííjde!Já bych chtěla k Vánocům hrozně moc věcí, ale mamka vždycky říká, že dostanu málo dárečků, protože jsem zlobila, ale najednou jsem tam minulý rok měla kolem třiceti dárků, haha. :-D Tak si to mám vyložit tak, že kdybych byla hodná, bylo by jich tam třeba 60? :-D :-D


v pátek už snad do školy půjdu, mám chvíli čas, jak jsem nemocná, tak proto se blogu věnuji. Jelikož jsem na notebooku jde to všechno pomaleji, ale ZAPOJILA JSEM SI MYŠ :-D muhahaha))) A co říkáte na to, že sněží? Konečně zima, mám jí ráda, tedy, až na to, že mám vždycky červený nos..


+ BTW: Jaký používáte make-up? Nějaký, který by jste mi doporučili z vlastní zkušenosti? A jakou máte pleť? :-) Máte rádi červené rtěnky nebo jakékoliv jiné rtěnky, či radši lesky? :-P

Navstevnost za minuly tyden (31.10. 2011 - 6.11. 2011)

29. listopadu 2011 v 9:29 | hannie
Pondeli: 12
Utery: 19
Streda: 5
Ctvrtek: 59
Patek: 16
Sobota: 16
Nedele: 9

Celkem: 136

YOU WILL SHINE))))

15. listopadu 2011 v 9:40 | hannie
Čaukymňauky))) jak se máte ? Já docela na houby, ani nevím proč. Prostě se mám špatně a čus. Co by jste dělali, kdyby vám váš kluk řekl kolem 22.00, že jde ven ? Ve všední den ? A pak se ho zeptáte ,,cože, ted? co budeš dělat?" řekne, že jde za kámošem a vy mu na to řeknete ,,jasně.." a on odpoví - tak ne, jdu si zašukat s holkou ;-) docela chillovka, ne ? Takže jsem nejvíc nasraná, ale jinak cajk. Ještě mi ani radši nenapíše, vypadá to kurva bledě. Ještě, že mám kolem sebe lidi, který se na mě nevyserou a neodbijou mě takhle hnusně..


Jinak jsme včera psali z matematiky. Kámoška nechápe, že já to vždy v sešitě umím, ale jakmile píšem test, tak zazmatkuju a poseru to. Taaakže jsem dostala za čtyři. :-D průměr mám 2,50 a docela mě to sere. Asi se vám nějak svěřim s mojim životem.. Mám kluka, jsem momentálně šťastno-nešťastně zamilovaná. Byla bych šťastně zamilovaná, kdyby ten dyliňáček nebyl zloun) ale jinak je ten stav fajn. Pokaždý, když vás chytne, pocejtíte bezpečí aaaaaaaaa, BUM. Nechápu, jsem fakt totálně mimo. ♥chce se mi brečet, smát se, skákat, mlátit se hlavou do zdi a dávat do ní pěstí. Miluju moje změny nálad.


A za další se mi před týdnem narodil brácha. Jmenuje se Daniel a narodil se v 4:41, takže dobrý, no. :-D je fakt ňuňuňu a ani moc nebrečí. Jsem hrozně ráda. Tím, jak jsem větší všechno chápu úplně jinak, užívám si to, než kdyby mi bylo třeba deset.. Blog už mě taky nějak nebaví, ale potřebuju se sem někdy vyfňukat. Většinou sem píšu, když jsem na INF, třeba teď. :-D A škola je zatim taky v chillu. ++ musim vám říct, že má MAJK SPIRIT nový CD - NOVÝ ČLOVEK)))) chci ho*

START NOW, NOT TOMMOROW.

3. listopadu 2011 v 11:30 | hannie
Čau, jak se máte ? Máme IKT tak mám čas sem zase napsat, to je tak kurevská nuda. Bereme nějakýho Hermana Holleritha a vůbec to nikoho nezajímá. :-D Naše učitelka na IKT vypadá jak Amy Winehouse, takže si tady Amy kecá sama pro sebe. Vypadá jako trochu vyfetovaná Amy. No, sranda. Jinak jsem se včera dozvěděla, že mám mít jedenáct neomluvených hodin?! WHAT THE FUCK ?! Za něco, co jsem neudělala nebo spíš, jsem v té škole byla a oni mě nenapsali a nechtějí mi veřit, že jsem tam byla. DEMENCE. Přitom mám z toho dne ještě fotky, když jsme byli fotit se školou. Trapný. Takže za sebe budu muset bojovat. Nejradši bych se vzdala, ale mamka říká, ať bojuju, že když se vzdám, můžou to udělat znova.


Jinak pokoj už mám svůj. ♥ Teď už si ho tam jen vybavuju a je to docela hardcore. V sobotu mám jít s někym ven, docela se bojim, nerada chodim ven s lidma, se kterýma jsem se ještě nikdy neviděla. Nevím, co ode mně očekávají a co, když si budou představovat jaká jsem, i když jsem ve skutenosti jiná. Mám z toho deprese.


Navíc mě ještě k tomu trápí jeden takovej chlapec, kterej je ignorantskej a zlej, achjo, ale co se dá dělat. Potřebuju obejmout a nepustit. Je tu nějaký člověk, co by mě objal ? Nebo si stoupl v Praze na Václavák s cedulí, na který by byl nápis FREE HUGS ?!!! To bych potřebovala.


+ mám nějakou stránku na facebooku, jmenuje se Život je děvka. Ne, počkej. To jsi ty. Můžete se tam přidat - http://www.facebook.com/#!/pages/%C5%BDivot-je-d%C4%9Bvka-Ne-po%C4%8Dkej-To-jsi-ty/262436860460209 . Přidávám tam různý obrázky, citáty, věci k zasmátí, a tak. Zatím je tam jen 200 lidí a opravdu bych byla ráda, kdyby jste se tam přidali. Aspoň něco, by jste pro mě mohli udělat, když ne to objetí. Jsem kurevsky vyčerpaná, nasraná a vydeptaná. Ke všemu mě ještě bolí ruka, achjo ... Tak se mějte a žijte v Euforii.

FUCK YOU & GOOD NIGHT

13. října 2011 v 22:10 | hannie
Přeju všem dobrou noc, jdu spát, abych ráno vstala. Tak čus.

IMAGINE ME NAKED

13. října 2011 v 17:50 | hannie
Ahoj, noo, heleee, naučila jsem se konečně Fishtail Braid, až tenhle odstavec dopíšu, tak vám sem dám svojí fotku s tim copem :-D není moc dobře zaostřená - fotil to brácha. Je kurevsky lehkej a to vypadá tak hardcorově. Dneska jsem ve škole byla jen do půl 2 a druhá půlka naší třídy byla ve škole do 15.10, há. :-P Když se někdo má, tak se má))) Brácha poslouchá dubstep, a takovýhle věci, takže to teď poslouchám tady s nim, protože se u toho dobře píše. Hm, ještě musim napsat esej na občanskou výchovu, nudaaa. Na téma - moje potřeby nebo co, mrdkenzí.

- jó, to je ten můj Fishtail Braid
Jinak dneska ve škole pohodička, chill and love. Učila jsem se jen první tři hodiny, a pak kdo chtěl mohl jít na přednášku od Antonína Kratochvíla !! Kdo se aspoň trochu vyzná ve fotce, tak ví, kdo to je. Musím říct, že je to hustej týpek, jak mluví. - kočičko, zlatíčko, baby, to je ta fucking židle ? A tak :-D míchá češtinu s EN, byla to prdel. Byli jsme tam asi 3 hodiny. Nádherný, depresivní, černobílý fotografie.


Ještě musim napsat tu hnuuusnou esej, furt si to připomínám ! Ještě musim upravit dvě fotky (hodit je do černobíla), a pak je poslat do FOTOŠKODA ke zpracování, abych je v pondělí měla hotový. Tak se mějte, jdu udělat ty fotky, a pak ještě asi příjdu*

HOT EROTIC DREAMS

10. října 2011 v 21:29 | hannie
Ahoj) Tak co, jak se máte ? Já docela faaajn. Dneska ve škole dobrý. Odešla jsem domů šestou hodinu, protože mě bolela hlava (migrény) a prášky jsem nechala nevim kde. Pak jsme s mamkou byli v Hostivaři na jídle - MCDonald a dali jsme si MCBox pro dva, mňammňam. Potom jsme jeli do Rossmanu. Tam jsem si koupila lak na nehty ke kožený bundě, fixu na rty, pěnový makeup, korektor, řasenku a dvě barvy na vlasy.


Ty kurevský barvy na vlasy mi chytly úplně divně. Mám svojí přírodní barvu - blond, takovou tu úplně zářivou blond, jak kdybych byla peroxidka, ale byla to moje barva přírodní :-D tak jsem si koupila střední blond, aby to teda vypadalo víc přirozenějš, když takhle měli lidi kecy. Hm, tak jsem si to namatlala na hlavu (samozřejmě, že jsem si koupila tu nejdražší, pěnovou barvu), radovala jsem se, jak mi krásně chytne, že to konečně bude nějak přírodní. A ono hovno. Chytlo to úplně tmavě, takže už nejsem blonďatá :-( Zítra si jdu koupit nějakej odbarvovač, takhle chodit nemůžu ! Šílenej nezvyk.


Ale jsem ráda, že jsem si koupila aspoň tu kosmetiku. Jen mě štve, že zas utratim všechny peníze za barvy a to jsem si chtěla koupit plynovou masku, červený příčesky a nějaký další věci, na který mi mamka nedá. Chm, tak paráda. Ale ještě ke konci měsíce mám dostat nějaký kapesný + mamka říkala, že mi ještě peníze nějaký dá :-) takže tak..


Jdu spát, je mi šíleně blbě, bolej mě ruce jak cyp a zítra píšem z matematiky, takže budu doufat, že se mi bude zdát o matice a ne o lidech, kteří koňům za živa trhaj z nohou žíly, ble. GNLS))

I DON'T GIVE A FUCK

8. října 2011 v 19:29 | hannie
Čau, nějak mě nezajímá a neudivuje, že sem nikdo neleze - to je jedno. Mám ráda, když si moje články skoro nikdo nečte a já můžu psát, co chci. Třeba, že jsem si 165546164161032126× vyprstila za den a měla jsem krásný orgasmy, haha. Ale to bych nebyla já, kdybych tyhle věci nepsala, i když si to čtete.


Dneska jsem si byla ve FotoŠkodě pro fotky - hnus, ble, blivajz, sračky. Museli jsme to mít tisklý na lesklym papíře, ježiiš, nesnášim lesklej papír, to už bych radši jelena do nohy jebala, než lesklej, co ? PAPÍR. Hmm, chvíli jsme FotoŠkodu s bráchou hledali, nakonec jsme to našli a zastavili jsme se v mnammnam McDonaldu. (mám radši KFC, há) dala jsem si dva cheeseburgery a bráchovi jsem koupila jeden, paráda. Tak skončil můj mega nudnej sobotní den.


Až přijede mamka z Ikey a Bauhausu, tak půjdu nalakovat a vybrousit dveře - dostanu za to totiž peníze, zadarmo bych nic nedělala. :-DD Nic, žjeeea, tak se mějte. A nechoďte spát ! Ještě budou dávat hodně věcí v TV a jestli se nudíte, tak koukněte na nějaký Pretty Little Liars nebo si puste klasický porno a sledujte lítající mrdky. GN*

MÁME DOMA DINOSAURA)

29. září 2011 v 11:30 | hannie
Ahoj. Úúú, omlouvám se, že jsem tak dlouho nenapsala, ale nebyl čas, furt jsem nějak stěhovala nebo tak něco, konečně chvíli času mám. (máme IKT ve škole a učitelka ještě nepřišla) Chodim teda na tu školu soukromou Michael, kdyby jste to chtěli vědět :-D stránky www.skolamichael.cz je to dobrá škola a i moc hezká. Jedna učebna je plná MACků. Docela chill.


Ještě furt nemáme dostavěnej barák, takže je to docela hnusný. A furt mám pokoj s bráchou, grr, můj se teprve bude dělat, ale už mi dodělali schody do pokoje (mám ho v třetim patře). Stavba jde pomalu a zedníci jsou sprosťáci. Aha, už přišla učitelka, ale to je jedno, ani nevidí na můj comp.


Jsem docela nasraná, chtěla jsem si koupit nádherný boty v NY, koukala jsem se na ně asi před týdnem. Včera jsem tam přišla a už je tam neměli ! A to minule ještě měli asi milion párů, bych se z toho posrala. Nikde jinde se mi žádný boty nelíbily, možná tak v Bershce ... Humanic hnus, Reno hnus, Baťa hnus, CCC hnus, Deichman hnus. Nevim, nikde se mi nic nelíbí, v žádný obuvy, už mě to docela uspává, to chození po krámech a shánět si boty. BORING.


Hmm, dostala jsem svojí první pětku z domácího úkolu IKT - schéma komunikace, ale dneska si to opravim, kámoš mi to nakreslil a prej je to dobře :-D + dneska máme další úkol, tak snad už z toho dostanu jedničku. + jedničku z matematiky, psali jsme ze zlomků, ááá. Super, nejlehčí látka. No, nic, už se zase učíme, tak se mějte, zas někdy napíšu (třeba až příjdu domů). MOŽNÁ. jo, MOŽNÁ.

Demonstrace a síla lidu

27. srpna 2011 v 10:59 | hannie
Ahoj. Už jsem dlouho nepsala, vím. Tak proto píšu. Včera jsem ani neměla čas napsat, protože jsem byla na demonstraci. Jo, u nás v Rumburku se konala demonstrace. Bylo tam nespočet lidí (asi 1500). V 17.00 se dorazilo na Lužické náměstí a tam se konal nějaký projev poslanců, starosty a i normálních občanů, nejvíc se lidem zamlouvala řeč pana Mašína ? Jo, ten měl fakt dobrý názory a i způsoby, jak to všechno vyřešit.


Potom nás rozeštvali a řekli, že SHROMÁŽDĚNÍ skončilo, ať si jdeme po svojich. Ale my jsme tam furt stáli a čekali, co se bude dít. Nějaký lidi se sebrali, tak šli všichni za nima. Šlo se k cikánským panelákům, které tam máme. (takovej trojúhelník) Začalo se řvát - cikáni do práce, ČEŠI, ČECHY a bůhví, co všechno ještě. Normálně, nikde nebyl ani jeden cikán. Jak kdyby je policajti někam schovali, narvali do popelnic nebo tak. :-D


... no, to je jedno. Dost o demonstraci. Prostě to bylo fajn. Bojovali jsme za náš stát. Dneska ráno k nám přijeli stěhováci. Už v 7.00 a v 8.00 odjeli. Odvezli mi i počítač, tak jsem na notebooku. Ale moc mě to tady nebaví. Na Nově dávaj Harryho Pottera - Tajemná komnata. Ten byl ještě malej, nyny. Dneska se budu teda asi jenom válet. Jé, zejtra už je neděle, to hrozně letí ... Chtěla bych zastavit čas. ;) No, nic, mějte se.

Spi sám, ty podvraťáckej jelene.

23. srpna 2011 v 20:59 | hannie
Čus. Omlouvám se, že jsem tu tak dlouho nebyla. No, moc dlouho ne. Jen 9 dnů. Mám ještě jeden blog, tak jsem přidávala na něj. (Jo, ten na tu grafiku) A zítra si nejspíš založím blog na moje fotografie, protožeee mi hrozně lidí píše, že chtěj vidět jak fotím, ale na facebook to dávat nechci, protože tam je hrozně šitová kvalita. Co by jsme chtěli, žejo. Je to FACEBOOK.


Hmm, tak jsem si asi před týdnem ? dala na hlavu růžový tužidlo, fakt jenom tužidlo. To zkurvený tužidlo nejde dolů ani peroxidem ! Zkoušeli jsme to i s mamkou přebarvit blond barvou, ale to prostě nejde. Zasraný tužidlo, prostě je to kvalita, ale kurevsky dobrá kvalita. Nepustilo to ani o jeden odstín. Hrozně jsem se kvůli tomu vztekala.


Takže teď vypadám jak blonďatej árijec s růžovou ofinou, fakt paráda. Už to chci dolů. Jinak, teď je furt naše město ve zprávách, novinách atd. RUMBURK . Jo, přesně. To město, jak tam 20 cikánů napadlo z ničeho nic 4 bílý. Pff a prej to nemá rasovej podtext ? Kurva, to má hodně velkej rasovej podtext ! Já vim, že je neslušný - nadávat. Ale někde se vyřvat musim, když mamka nerada slyší, že mluvim sprostě.


Lístky na JOYRIDE jsou téměř hotový. Postele nám do Prahy přijedou až 31. srpna, docela sranda. A už teď v sobotu přijedou stěhováci, uaa. To bude paráda ! Na Evropě 2 hrajou zase od Kryštofa a XINDLA X - DigiHrách. Takže si tady jak úplně mimozemskej člověk zpívám "ŽIJEM V DIGIHRÁCH" možná je na tom něco pravdy.


Půjdu přidal zas nějaký věci na stahování na application-resources.blog.cz . Jo, můžete se tam kouknout. Mějte se, smějte se.

Včerejší ROCKFEST 2011

14. srpna 2011 v 18:49 | hannie
Ahoj. Takže ? - Dá se říct, že jsem tak nějak připravená na to, abych napsala článek. :D Včerejšek (+dnešek v noci) byl vážně super. Přijeli jsme něco málo před 14.00 (naštěstí) takže jsme to levnější vstupný stihli jen tak tak. Odbavili jsme to vstupný a šli jsme si to tak nějak celý projít a mezitim jsme rozmejšleli, kam si sednout. Chvíli jsme tam byli sama, ale pak k nás vzali takový hodný kluci pod ochranný křídla. :D A bylo to fajn.


Domů jsme jeli asi v jednu hodinu ? Po cestě domů jsem se stihla ještě vyblejt. Chudák mamka. :D Blila jsem pak skoro celou noc, no, ale to jsem neměla ani jedno pivo - takže to celkem nechápu ? Hrozně jsme si to užili. ♥ Aspoň jsem se trochu odreagovala. A i když jsem byla zmoklá, měla politou hlavu kofolou a pivem - bylo mi fajn !


Zrovna jim štrůdl a ptám se sama sebe : Co by asi ten štrůdl udělal, kdyby měl nožičky, zdrhl by ? Nebo by klidně ležel a nechal se mnou okusovat ? Třeba. Tyjo, je mi kurevsky fajn. Sice mě trochu bolí břicho, ale je mi krásně. Miluju listový těsto.


Sakra, všechno to tak rychle utíká. Ve čtvrtek jedu do Prahy, há. ♥ A ještě jdu 18 k zubařce, no, ale to už je ta horší zpráva. Budou mi dávat bílou blombu, protože se mi pod zámkem u rovnátek udělal kaz ! A objevili jsme ho až tehdy, kdy mi rovnátka sundali. No, nemám smůlu ? Mám. Jdu se kouknout na různý blogy, pak přidám něco na application-resources.blog.cz , a pak hodím i něco sem, zatim se mějte. :)

SHUT UP. Můj oblíbenej song hraje.

12. srpna 2011 v 17:29 | hannie
Ahoj. Dneska nemám na vůbec nic chuť, nemám chuť něco dělat, nebo tak - je mi hrozně. Od rána jsem brečela, teď to na chvíli přešlo, jak přišla mamka domů, ale je mi furt tak hrozně. Je toho na mě hrozně moc a ta dotyčná osoba, kvůli který brečim mi to jenom stěžuje a možná si to ani neuvědomuje jak je to těžký. Přikládám vám sem vlastní obrázek mojich očí, aby jste viděli, jak vypadaj někoho oči po asi šesti hodinnách neustálýho brečení ?

- jo, ty oči jsou moje, i takováhle barva a všechno, kurevsky zničený oči.

Asi se půjdu nějak odreagovat, takže půjdu dělat nějakou grafiku. Včera jsem si pro odreagování kreslila na tabletu. Nějaký čmáranice jenom, takže to sem ani nedám.


Zítra jdu na festival Čtverec, bude tam asi dvacet skupin. A je to kousek od města, kde bydlím. No, kousek, 40 minut se tam na to místo jede. Takže budu muset vstávat brzo, protože v 12:15 už odjíždíme a musíme tam být do dvou hodin, aby jsme měli levnější lístky. Do dvou hodin stojí 180,- a jinak stojí 250,- . Takže se budeme snažit tam být co nejdřív.


Hmm, je fajn se mít o koho opřít. Jo, jo. Už se těšim do Prahy, potřebuju si provětrat hlavu, mám v hrozně moc věcí zafixovanejch a ty mě furt ničej. Dneska jsem ani neměla náladu na to, abych si zacvičila, je to fakt hrozný. Takže to snad doženu zítra na koncertě. Jelikož tam budou moji milovaní TOXIC PEOPLE, tak budu skákat hrozně moc, i kdybych měla umřít a skákat do posledního dechu, miluju jejich koncerty. - Nic, mějte se.

Máš mezerník v duši.

11. srpna 2011 v 13:49 | hannie
Čau. Tak po dlouhý době zase píšu deník ? Naposled jsem psala v úterý. Díky za skvělou návštěvnost)))) Momentálně dělám grafiku. Jak si užíváte prázdniny ? Je hnusný počasí, co ? No, jo, blbý prázdniny.


Dneska jsem konečně začla se cvičením. Přemohla jsem se k tomu. Udělala jsem toho hrozně moc a fakt mě bolej nohy, no. Ale to se zvládne, jenom si to tělo musí zvyknout, že něco dělá a nesedí jenom na zadku u PC. Tyyyjo, ještě jsem ani neobědvala, nějak mě to neštve. Nemám hlad, protože jsem snědla dvě kremrole a dva šátečky s tvarohem a teď piju černej čaj. Mňam. Můj oblíbenej, teda nejoblíbenější čaj.


Asi bych si měla trochu uklidit, je tady hroznej bordel. A to tady brácha není, takže je tady bez něj smutno a ticho. Poslouchám Evropu 2 a přemejšlim nad různejma věcma. Třeba nad tim, že bych jednou mohla přijít k babičce a ona by byla mrtvá. Ne, nebudu na to myslet. A nebo se mi hlavou honí 15413221353541 myšlenek. Je to neskutečně kurevský.


Hm ! 3.9. je v Praze Joyride a já na něj jdu, jupí, jupí, jupí. Hrozně se tam těšim, chodim tam každej rok. A tentokrát tam budou hrát i PSH, takže luxus.* To bude paráda.)))) neskutečná. Budu tam fotit, fotit a fotit. Jdu tam s těma mojema, a pak se tam ještě s někym sejdem. ♥ Jelikož já už budu bydlet v Praze, tak za mnou holky přijedou, a pak tam pojedem metrem. Mmmm, měli jsme jet s mamkou autem, ale je nás moc. Já, mamka, mamky přítel, brácha a tři holky. Takže mamka řekla - že tam pojedem prostě busem, metrem, atd. A oni na nás počkaj, určitě zabloudíme. :D Bojim se toho. :D Nic, tak se mějte.*

Malá holka, která se má FINE.

9. srpna 2011 v 21:19 | hannie
Ahoj, ahoj)) tyyyvole, neee. Už nikdy nechci dělat layout, kterej má menu v záhlaví a nad záhlavím. Uff, samotnej layout jsem dělala hroznou chvíli, ale to nastavování. Ještě, když jsem to nastavovala takhle poprvý, takže krutý. Nejdřív byl za tim záhlavim takovej efekt odlesku, aby to nebylo jen čistě vyplněný barvou, ale na to už seru. To bych musela zase nastavovat a na to nemám nervy.


Jinak - jsem první den bez rovnátek. Je to skvělý))) Jediný co mě štve je, že jakmile mi sundali zámky, objevili kaz na zubu. Na PŘEDNÍM zubu ! Docela blbý, to jsem byla fakt nasraná, protože se mi udělal pod zámkem, takže jsem neměla možnost ho vidět, nebo tomu nějak předtím zabránit. (třeba řádným čištěním.) Je to úžasnej pocit - najíst se a nemít za rovnátkama jídlo. Stejně jsem si navykla k tomu, abych si je furt čistila. To mi ale nějak nevadí.


Zítra jede brácha do Ozdravky na dvacet-jedna dní. Měla jsem jet s mamkou ho odvýst (je to ve Špindlu), ale mamky kamarádka, která ten veze bráchy kámoše sehnala auto pro devět osob, takže já s nima nakonec nejedu, protože se mi takhle jet nechce - se všema.///


A jinak - jak se vám líbí ten layout ? Hmm ? Vypadá jednoduše, co ? Ale to nastavování mě kurevsky sralo. Jinak poslední dobou se mi nechce nějak hledat písničky na YouTube, takže poslouchám Evropu 2 a jsem spokojená. Hraje OFFSPRIND - Pretty Fly (For A White Guy). Tu písničku mám ráda. Nanananaa, ooou. No, nic, radši zdrhám na nějakou grafiku, čuus.

konečněěěě.**

7. srpna 2011 v 12:30 | hannie
Čau, jo, jo, joooo, konečně jsem nainstalovala ten Adobe Illustrator CS5. takže už mám - Adobe Illustrator CS5, Adobe Fireworks CS5, Adobe Photoshop CS4 a CS2. teď ještě musim někde sehnat ten Adobe Photoshop CS5 a budu happy.)) vlastně, už teď jsem happy, protože mám ten Illustrator. rychle jdu zálohovat PC, kdyby se mi něco posralo, ať to nemusim všechno instalovat od začátku. :D


zálohování - hotovo. taže si teď půjdu sehnat tu CS5, a pak půjdu dělat grafiku, novej layout, a tak, prostě ty blbosti všechny. achjo, mám z toho radost. :D teď zrovna jim polívku. - jo u pc. mamka mi jí sem donesla))) hodná.* tak už se mi ta CS5 stahuje, snad to půjde. jestli ne - rozmlátim si hlavu o zeď.


dneska jsem měla jít s holkama ven, ale jelikož mám hmmm, holčičí problémy a mám hrozně nechutný křeče do břicha, tak nikam nejdu. můžu jenom sedět a jíst ibalgin, pak to nebolí. už jen dva dny a budu mít dole rovnátka, super.))) hrozně moc se těšim, jen se netěšim na další otisky, to se mi chce vždycky blejt, paráda. :D


ještě hodina a dvacet minut a budu to mít stažený, super.) tak já zatim mizim, a pak se vám zase ozvu, jak to dopadlo, ale na blogu budu online furt. čus)
 
 

Reklama