Březen 2015

Lime Crime

7. března 2015 v 16:08 | hannie |  vlasy, makeup etc.

Značka Lime Crime je značka, která nese určitou message. A to "Co kdyby make-up udělal víc, než jen zakryl nedokonalosti? Co když ti pomůže vyjádřit tvou osobnost? Pokud se nestydíš, Lime Crime je právě pro tebe."

Za značkou Lime Crime je určitá skupina make-up odpadlíků z Los Angeles, kteří se rozhodli udělat produkty, které by byly "the most kick-ass, true-to-color, cruelty-free". A tím právě tato kosmetika je.

Tuto společnost odstartovala modrovlasá kočka Doe Deere s pár stovkama a jedním snem. Ten sen jí vyšel a dnes dělá to, co miluje a o čem snila. Tím je právě značka Lime Crime..., a proto neustále podporuje své fanoušky, aby se nevzdávali svých snů, protože i ty nejvíc nereálné se můžou splnit.

6.3. 2015

6. března 2015 v 20:41 | hannie |  diary
Jak začít? Dlouho jsem tu nebyla, na vše kašlu. Ale i přesto všechno mám potřebu sem napsat. Jak se mám? Mám se dobře, letos maturuji, moc toho nestíhám, Učím se na testy, hraju hry, vypracovávám maturitní otázky, utrácím šílené peníze za přípravu na scio testy a za přihlášky na vysoké školy. (do těch knih na scio testy jsem se koukla zatím 2x :-D) První scio testy dělám 14.3. 2015 a to z AJ, OSP a ZSV. Ufff, asi to bude dřina. Hlavně, když si představím peníze, které do toho šly, tak je mi zle. Nemůžu to posrat. Nemůžu zklamat sebe a okolí. Jako další boom tu je maturitní ples. Je kolem toho tolik stresu. Neustálé doučování tanečních kreací, které mi opravdu nejdou. Připadám si jako prkno. (:-D) Pak šaty na ples, účes, líčení. Gosh, proč je toho tolik? Fakt bych se chtěla rozdvojit, a má první osoba by se zabývala grafikou, PR a fotografií, chodila na brigády a druhá osoba by se řádně připravovala na testy, přijímačky, tančila a četla. Ale jelikož to nejde, tak to nakonec dopadá tak, že z toho nedělám nic a jen tak sedím a koukám z okna. ... Jo a nebo u toho všeho usnu. Vrr, asi ze všeho zešílím. Hrozně se bojím toho, že nedám maturitu. Ach jo, znám i totální primitivy, kteří jí mají. Co když zrovna já zklamu a nedám to? Koukám, že se opravdu podporuji. Jak jste na tom vy? Máte maturitu za sebou? Pokud ano - jak vám dopadla budoucnost? Skončili jste tak, jak jste si plánovali a nebo nikoliv?