Pokud vyšplháme tak vysoko, přísahám, že nikdy nezemřeme.

11. září 2013 v 20:30 | hannie |  diary
Nevím, jestli se někomu bude chtít číst tento článek, ale já to sem prostě musím napsat, mám neuvěřitelnou potřebu se někam vypsat. Ani nevíte, jak moc jsem šťastná. Kolik věcí se za tu dobu změnilo. Život se vám otočí o 180°, a to jen díky jedné osobě, která pro vás momentálně znamená celý svět. Je mi skvěle. Je tu jen jedno "ale", které mi dělá docela problémy a občasné pocity bezmoci, které někdy nejdou překonat. Je to tím, že momentálně někde existuje člověk, který nám nejspíš nepřeje to, co máme. Snaží se nám to zničit. Tak hrozně moc mě mrzí, že je na světě někdo takový a o to horší to je, nevím, kdo to může být. Neustále se bojím, jestli to není někdo, kdo je v mé blízkosti. Někdo, koho považuji třeba i za blízkého přítele, a přitom mi takhle ubližuje. Vlastně pro mě není vůbec příjemné se o tomhle bavit a už vůbec není příjemné to někam psát, ale musela jsem. S pocitem bodání u srdce a tekoucích slz po obličeji stále přemýšlím, kdo to může být, kdo je taková mrcha? Nemyslela jsem si, že ještě existují až tak moc zlí lidé. Svět a lidé v něm mě zklamávají čím dál víc, každým dnem jsem překvapenější, jací lidé tu mezi námi vlastně žijí. Není jim ze sebe zle? Očividně ne. Nejhorší na tom je to, že člověk začne hledat chyby v sám sobě. Příjdu si úplně zbytečná, zase si tisknu dlaň do tváře a snažím se potlačit pláč, nejde to. Jeden hloupý člověk, ale přesto vás dokáže zruinovat, zkazit vám všechny večery, nebo dokonce i veškerý čas, kdy ste sama a máte čas přemýšlet. Začínáte si dělat seznamy lidí, kteří by toho byli schopní a přestáváte věřit lidem kolem sebe. Přestáváte věřit sami sobě... Seru na to. Jsem šťastná a to, že existují někteří kreténi, které očividně sere to, že bych chtěla být konečně šťastná? Vyjebte se. Jste jen promiskuitní malé ovce, které mají potřebu ničit druhým život, ale já si ho zničit nenechám.

No, nic, nemusíte o mě mít strach, je mi skvěle, jak jen člověku může být, pokud tedy nemám takové stavy, jako teď, he. :-) Našla jsem člověka, který je pro mě víc, než celý svět. Příjdu si jako malá holčička, která poprvé okusila chuť rudého lízátka ve tvaru srdce.
 


Komentáře

1 Nana | Web | 12. září 2013 v 13:25 | Reagovat

Tím to není. Jedla jsem před 2 hodinami.
Je mi líto, že jsou v tvém okolí takoví lidi, ti jsou ale bohužel všude :/ užívej si ten pocit štěstí a na ostatní kašli :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama