Don't grow up. It's a trap.

29. července 2013 v 21:43 | hannie |  diary
Člověk má v hlavě takový zmatek, tolik myšlenek, tolik bolesti a zklamání. Zjistila jsem, že jsem emocionálně nevyrovnaná a nejspíš se nehodlám ani nějak vyrovnat. Když se nad tím zamyslím, chtěla bych toho doopravdy tak moc? Je tak těžké udělat někoho šťastným, nezpůsobovat svým blízkým bolest, hlavně někomu, koho máme rádi? Jestli si odpovíš tak, že to vlastně těžké není, tak proč to děláš?

Momentálně jsem ve fázi, ve které nesnáším lidi, především opačné pohlaví. Nedovedete si představit, jaké to je. Jaké to je být zraněná, přestávat dýchat a svým životem jen tak proplouvat. Člověk, tedy konkrétně já si stojím za - bad guys, ale nejhorší je, že i ti, kteří by "bad guys" být neměli, jsou mnohokrát horší. Proč vlastně existují? K čemu je dobrý takový terorista? Jo, aha. K citovému roztrhání osobnosti, rozebrání všeho, co zbyde na malé kousky, a poté rozdupat a zapálit.

Věřte mi, nebo ne, člověk toho začíná mít plný zuby. Nepřekvapuje mě, že mi neustále někdo podkopává nohy, vždyť co, jsem k tomu stavěná. Ale zase si říkám, že každá květina se musí prodrat tvou vší špínou, aby mohla vzkvést v tu překrásnou květinu, o kterou se jednou někdo bude s láskou starat.

Suicide is stupid? You wanna know what is stupid? Hurting someone so much emotionally, that they think suicide is the only answer. Men are the new bitches.

Konečně jsem pochopila, proč Petrpan nechtěl vyrůst.
 


Komentáře

1 the lizz. | Web | 2. srpna 2013 v 15:08 | Reagovat

Děkuju:)

Mrzí mě, že se ti ted nedaří. Doufám, že to časem bude mnohem lepší! Ty si absolutně nezasloužíš, aby ti někdo podkopával nohy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama