What is wrong with me?

25. listopadu 2012 v 19:39 | hannie |  diary
Říkala jsem si, že sem budu psát pravidelně, ale nejde to. Nemám čas - tolik problémů všude kolem, že nevím co dřív.

Od čtvrtka jsem byla v Rumburku a vrátili jsme se dnes ve dvě hodiny. Ve čtvrtek jsme přijeli pozdě, a tak jsem neměla čas ani vymýšlet, co budu ty zbylé dny dělat, takže jsem čekala, že to vše příjde tak nějak samo. Vlastně jsem tam jela s hlavním cílem a to byl včerejší třídní sraz ze základky. :-) K tomu se ale dostanu. V pátek jsem byla venku a v sobotu jsme jeli do Německa na Motýlí dům "šmeteling hauz". Roztomilý název, že? Bylo to tam krásné, tolik motýlků a plazů. Miluji plazy a hlavně se mi rozzářili oči, když jsem viděla Agamu Kočičinskou, okamžitě se mi promítla minulost, jak jsem tu naši držela v dlani a ona umírala. :-( Zemřala, protože byla nějak nemocná a vůbec nám nechtěla žrát. Krmili jsme si injekční stříkačkou.. Domů jsme přijeli asi v půl paté a to už k nám dorazila Andrejka, já si šla zatím umýt hlavu, pak mě a Andrejce máma udělala řízky, abysme se najedli předtím, než půjdeme do Pizzerie. :-D (Nechtěla jsem utrácet peníze za jídlo, když doma jídla je jak *******). Takže jsem si dala dva řízky, a pak nás máma odvezla na ten sraz třídy, který jsme měli v Lužanu. Naše hlavní organizátorka dorazila o hodinu později. (Jak nečekané :-D) V Lužanu jsem si dala palačinky, kofolu, jahodový džus Cappy, a pak jsem si od Andrejky vzala jeden kousek pizzy. Myslela jsem si, že prasknu. V Lužanu jsme byli asi do 20:00? A pak jsme se sebrali a jako celá třída jsme šli do Kasína na nějaké drinky, zahrát si kulečník, fotbálek, a tak. Byl to opravdu krásný den, domů jsem přišla děsně pozdě a druhý den mě pěkně bolela hlava, ale s tím jsem tak trochu počítala.

Jinak další důvod, proč jsem vlastně nepsala na blog? Byla jsem v nemocnici. Mám/měla jsem nějaké problémy s břichem. Děsně mě píchalo pod levým žebrem, tak se máma sebrala a odvezla mě na pohotovost, kde si mě nechali, odebrali mi šest ampulek krve, aby vyloučili opravdu vše. Vlastně doteď nevím, co se mnou bylo. Myslím si, že to neví ani oni, chi chi.

Zítra mám zase do šesti školu, řekla jsem si, že půjdu spát brzo, ale určitě si to zase nalhávám a půjdu spát tak po půlnoci. Mějte se hezky.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama