I'm fine. I promise...

25. listopadu 2012 v 20:19 | hannie |  articles
Když jsem uviděla tohle téma týdne řekla jsem si, že je to dělané přesně pro mne, abych se mohla vyplakat ještě jinam, než jen do rubriky "diary", kam většinou píšu své nudné zážitky z nudných dnů. Inu.. "To, co potřebuji.." Momentálně bych to mohla shrnout v několika bodech, ale neudělám to, hezky to rozepíšu. Moje nostalgická nálada se ponořuje stále do větších hlubin a na mne dopadá opravdu velký stesk.

Stačilo by mi, kdyby vedle mne alespoň někdo seděl a koukal na mě, jak sedím opřená v rohu pokoje a agresivně si vmačkávám dlaně do tváře. Naivně si totiž myslím, že tím odeženu chuť brečet, házet všemi věcmi kolem sebe a ptát se sama sebe na tu ještě naivnější otázku - "Proč? Proč je mi zrovna teď takhle?". Nejspíš k tomu má i svůj podíl píseň, kterou poslouchám. Jelikož má jen 3:02, tak jsem si jí pustila už tak 35x.

Taky bych potřebovala obejmout, potřebuji vědět, že tu pro mne někdo je. Byl by schopný se pro mne někdo obětovat, pokud by to muselo být? Pokud ano, kdo? Většina lidí si ani neváží toho, co mají. Nebo třeba vlastně ani neví, že to mají, a pak si jen stěžují, jak je to všechno na hovno, a tak. Ale já tu pro ně třeba byla vždy, třeba pro mne vždy byli celým světem. - http://data.whicdn.com/images/21056629/387716_175264015906272_155204104578930_296491_284340218_n_large.jpg Ach, jak výstižní obrázek, někdy bych ti to chtěla do tý hlavy narvat, abys to věděl/a.

K čemu by mi bylo, kdybych sem psala to, co potřebuji v matearilistické podobě, když nejsem šťastná. Uspokojil by mne snad pudr od MACu, který si chci přát k Vánocům, potěšilo by mne snad natolik to moje tetování? Ne.. Způsobenou díru nikdy nezaplní materialistická hmota.

Někdy bych taky chtěla říct - "Ahoj, já existuji." ale i kdybych to řekla, k ničemu mi to není. A nebo PROSÍM, UNES SI MĚ.. :-( Nejsem tak silná, jak vypadám. - http://blondebitchessucksdick.tumblr.com/post/35992402967 ..

YOU DON'T CARE HOW IT HURTS.

FOREVER DOESN'T EXIST, NOT FOR ANYBODY.

NEVER SAY GOODBYE, BECAUSE SAYING GOODBYE MEANS GOING AWAY AND GOING AWAY MEANS FORGETTING. - P. Pan
 


Komentáře

1 Natt* | Web | 25. listopadu 2012 v 20:23 | Reagovat

Krásně napsaný. :)
Někdy je třeba to všechno ze sebe dostat. U mě spíš funguje že se vybulím a až potom se vším mlátím a potom zase zabulím a sem v klidu.

2 Adiee. | Web | 8. prosince 2012 v 10:21 | Reagovat

V poslední době mám taky pocit, že jsem naprosto zbytečná, navíc sama. A nevím, jak jej odstranit. Ať je ti líp, Haničko! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama