You ruined me.

23. září 2012 v 19:49 | hannie |  diary
...Vlastně hlídaní Daniela není tak hrozné. Nebo snad ano? Tím chci říct, že máma začala chodit do školy pátek-sobota a nám zůstává na krku Daniel. Díky bohu, že s ním nevstávám já, ale mamky přítel a já se v klidu můžu prospat třeba do jedenácti. :-) Takže pokud jste mě chtěli zaskočit otázkou "Jak sis užila víkend?" Tak musím říct, že docela dobře, až na to, že jsem díky panu D. nestihla skoro nic. Pátek byl celohlídací, v sobotu jsem se konečně pořádně vyspala, pak ho hlídal Martin a já jela tetě koupit jízdenku do Srbska. Mezitím ten den nějak utekl a večer mi napsala Dee, jestli nechci někam jít, že se nudí. A hle, z toho vznikl nápad, že by u nás mohla spát, můžeme jít třeba večer fotit, nebo tak něco a večer si pustíme nějaký film.. Dohodla jsem se tedy s klukama z Prahy, že s nima půjdeme ven, jenže oni chtěli pít, my ne. Takže jsem udělala protest, a prošlo mi to.

Když ke mně dorazila Dee šla se osprchovat, a tak. Vlastně jsme stihli skoro vše. A v 21:00 už nám jel autobus na Floru. To bych ale nebyla já, kdyby v tom nebyl nějaký ten háček, že? ;-) Takže si hezky a slušně stojíme na zastávce "Hlohová" a řidič autobusu nebyl schopný nám zastavit a prostě nás objel, blbeček. Byla jsem rozčílená, jako nikdy, jelikož jsme byli v časovém skluzu, mně se smazal mobil, takže jsem klukům ani nemohla napsat, jelikož jsem neměla žádný kontakt, a prostě..bylo to nahovno. Tomáš byl na facku, furt nás nutil pít, nebo nadával. Tak jsme se po nějaké hodině sebrali a šli si do Alberta koupit něco k jídlu, potom jsme šli na WC. Za tu chvíli, co jsme byli pryč se Tomáš stihl poprat s nějakým klukem a měl úplně posunutý kloub na ruce, blbeček. Neustále při tom nadával na jednu slečnu, co tam s námi byla. Jmenovala se Lucka a měla blond vlasy, stejně jako já. :-D Ale to je fuk. "Ta je tak hloupá, musíme se jí zbavit, ta s námi na žádný privát nepůjde.." atd atd., no prostě na ní byl zlý. Pak už nám omrzlo pár psrtů na nohou, tak jsme si řekli, že jedeme domů. Tomáš byl nasraný, neustále opakoval, že jsem ho zklamala z-a-s-e. Jak zase? Dala bych mu facku, měl by si uvědomit, jak se choval a kdo koho vlastně zklamal.... Domů jsme dojeli něco málo po jedné hodině a ulehli do postele, abych splnila své sliby, tak jsme si s Denčou pustili pohádku Na vlásku a u toho jsme i usli. Ráno mě na Facebooku čekalo "příjemné překvapení", když na mě vyskočili příspěvky Tomáše. - "Zakoukání se ....." a pak slečně Lucce, na kterou tak nadával postoval na zeď pusinky, kde to kurva žijeme? Proč jsou lidé tak falešní? To mi nikdo nevysvětlí..

A k dnešnímu dni? Vlastně jsem zase nic nestihla.. Jen jsem uklízela celé dolní patro baráku, pak u sebe v pokoji, vysát počítač a nakonec jsem se kolem 16:00 dostala na oběd. Chvíle nic nedělání a koukání na film Gone mě asi bavil nejvíc. Ten film doporučuji, hraje v něm Amanda Seyfried, docela se mi líbil, mám jí ráda. Do třetice všeho zlého mě začíná bolet hlava, jako střep, takže vidím, že si konec víkendového nedělního dne užiju jako spící Šípková Růženka v posteli..

A co vy, jak jste si užili víkend?
 


Komentáře

1 Adiee. | Web | 24. září 2012 v 18:32 | Reagovat

Já jsem víkend strávila nad knížkama, které stejně asi nebudu potřebovat, protože jsem nemocná. :-D

2 formal dresses | E-mail | Web | 23. října 2012 v 7:39 | Reagovat

Great. found your site on del.icio.us .
http://www.yeardress.org/

3 Panerai Marina | E-mail | Web | 23. října 2012 v 9:23 | Reagovat

Thanks For This Post, was added to my bookmarks.
http://www.kreplicawatches.com/Hublot-cheap.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama