Manifestace

30. září 2012 v 16:39 | hannie |  diary
Dnes (28.9. 2012) v Kralupech nad Vltavou proběhla SV.V. manifestace, a jelikož jsem tam byla, tak vám o tom povyprávím. Takže, kdo nechce, číst nemusí, jelikož celý článek se bude týkat jen manifestace.

Ráno jsem vstala v sedm hodin, poté jsem se velice rozhořčena dozvěděla, že nejezdí dráha metra A, na které bydlím, takže jsem hledala způsob, jak se dopravit na sraz, který měl být s klukama, s kterýma jsem tam jela. :-) (Jo, chlapce bych chtěla vyzdvihnout do nebes, protože mě s sebou vzali, aniž by museli. :-) Bůhví, jestli chtěli, nebo to udělali z lítosti, hehe.) Zpět k cestě a uzavřené dráze A: Musela jsem jet na Vysočanskou, s klukama jsem měla sraz v 11:50 na Muzeum, ale já z domova vyrážela už v 10:49, jelikož mi to díky té posrané zavřené lince jelo o 30 minut dýl. ..nyní přeskočíme to dlouhé cestování a uděláme hop, abych byla na Muzeum. Takže "hop", na Muzeum jsem měla sraz s Tuxíkem a nějakým jeho kamarádem, bohužel Tuxík se nedostavil, jelikož zapomněl, že nejede trasa A. Tak čekám, čekám a čekám..najednou ke mně příjdou dva kluci a ptají se mne, jestli čekám na Tuxe, odpovím ano, a tak jsem tedy byla s nima a oni mi sdělili informaci, že jedeme na Hlavní nádraží, aby jsme vyzvedli i ostatní lidi, a že tam přijede i Tuxík.. nyní přeskočím tu dobu, kdy jsme čekali na Tuxe a ostatní lidi, no, shromáždilo se nás tam něco kolem 30ti. ..přeskakuji, přeskakuji, přeskakuji..


o cca 20 minut později jsme v Kralupech. Vystupujeme, a najednou se za námi vynoří "pár" těžkooděnců, když jsme je zahlédli, zrychlili jsme v kroku a mnozí z nás začali klít, a to i proto, že jsme přeskakovali nějaký plot/vyvýšení. Mezitím, než polovina z nás přeskákala k nám stihli dojít těžkooděnci a ty nám jen řekli, že kdyby jsme používali i oči a mozek, tak je vedle podchod, kterým se to dá normálně přejít a nemusíme někde skákat.. Ok, tak jsme se jako druhá polovina lidí sebrala a šli jsme tím "podchodem". Došli jsme před hlavní vchod nádraží v Kralupech a tam jsme asi dvacet minut jen posedávali, povídali si a sdělovali si informace. Málem bych zapomněla, že nám celou cestu "zpříjemňoval" jeden nejmenovaný v modré košili, plný důvtipu a hloupých otázek. "Jakto, že může být Afák plešatý?" ..ale toho nechme být, usoudila jsem, že asi není mentálně v pořádku, když se mi koukl na břicho, na kterém mám tetování a zeptal se "To tetování máš nafurt, nebo se to smyje? :-O" ..v tu dobu jsem usoudila, že ho nechám být, protože za to chování asi nemůže.. Po 20ti minutovém tlachání a hledáním svého kamaráda, kterého jsem stejně nenašla, (Našla jsem ho, ale neodvážila jsem se k němu jít, jsem v tomhle hrozná.) jsme se vydali k slečně pořadatelce, nebo prostě k slečně, co v ruce držela megafon.

Seskupili jsme se do čtyřřadu. Samozřejmě někteří z nás neustále nechápali, co to znamená čtyřřad, že, Jakube? Pochod byl na začátku klidný, měli jsme zakázáno jakkoliv provokovat Antifu, reagovat na jejich provokaci, atd. a mnozí z nás se toho i drželi. Aspoň jsme ukázali, že nejsme jak neandrtálci. ;-) Šli jsme několika uličkami, ty vám vyjmenovávat nebudu, protože je neznám, ale u jednoho domu na zdi bylo velkými písmeny napsáno heslo "Kralupy proti Neonacismu", to mě rozesmálo a o chvíli nám začal vyhrávat karneval píseň do pochodu, idylická píseň naplněná píšťalkami, bubínky a vším možným, co dělalo rámus. Vsadím se, že ty nástroje byli také od hoven. :--)))) Naši milí neandrtálci se shromáždili několik metrů od nás na protějším mostu a začali po nás házet skleněné láhve, hrušky, jablka, kameny a hovna, ano, přátelé hovna. Nebudu se dohadovat, jestli to byly jejich hovna nebo hovna psí. Samozřejmě to někteří z nás nakoupili i tím hovnem, co vo to, já jsem se taky málem zabila, kdyby mi jeden kluk nedal před obličej ruku, když mi do ní letěla skleněná láhev, a pak mě nějaký další kluk chytl, když se mi sklouzla noha z takového kopečku, tak bych asi byla na sračky.

Za pár sekund přiletěli od policajtů na stranu AFY petardy, poté na ně přilítli na koních a řezali je a řezali. :-) Jo, to byl krásný pohled. .. Pak se vlastně nic nedělo, jen jsme šli klidně v pochodu dál a řvali různá hesla, jako "Svatý Václav, Multikulti nechceme a ne ne ne ne".. Poté se pochod oficiálně rozpustil a my jsme se rozhodli jít zpět na nádraží, aby jsme odjeli znovu do Prahy. Možná jsme doufali, že cestou potkáme nějakou AFU, ale co.. když jsme jich pár viděli utíkat, to byli určitě ti "Antifa sprinters" :-D, tak se za nima kluci rozeběhli, ale marně, v chvíli u nás byli těžkooděnci coby dup a snažili se uklidňovat situaci. Pak nám jeden z nich přišel oznámit, že nás musí všechny doprovodit až na nádraží, že to není jeho rozhodnutí, ale že prostě musí, protože na mostě zase hrdinsky zase čekala Antifa, takže by jsme zase dostali nějakou tou lahví do hlavy? ..Čekání, než nás páni těžkooděnci doprovodí bylo zdlouhavé, nevím, co si tam furt promýšleli, no, byla to prdel. Když jsme se konečně rozhoupali k odchodu včele s doprovodem těžkooděnců a dostali se na most, tak vznikl ten velmi "neočekávaný" problém. Na mostě se zase házeli ze straně Antify šutry, nějaké gumové míčky a vše, co našli pod rukou. Nasraní těžkooděnci nás poslali dolů do parku, některé tam vyháněli pomocí obušku, já jsem málem taky dostala, naštěstí mi jen vyzul botu, takže jsem vyvázla bez poškození... :-D

Za tu celou dobu, než jsme došli k nádraží jsme už Antifu neviděli, až u nádraží, kdy nás zase těžkooděnci "obklíčili", pouštěli po skupinkách dovnitř a vyháněli do vlaku, tak se nějaký hrdina vyšplhal na zeď, nechápu, jak to udělal, ale byl to nějaký omezenec, takže to je fuk... :-D a tak jsme odjeli zpět do Prahy na Masarykovo nádraží a od té doby nevím, co se dělo. Takže tak.. Nebylo to tak hrozné, docela to ušlo, škoda, že jsme se nepoprali, docela jsem to čekala, ale aspoň jsme vyšli jako inteligentní lidé a ne hovada, jako ANTIFA, která házela i hovna. ;-) to je vše..už jen: "Ať žije Svatý Václav!!"
 


Komentáře

1 ugg boots outlet | E-mail | Web | 23. října 2012 v 8:05 | Reagovat

A. My pop is bigger than yours.
http://www.shoesvisit.com/

2 fox | E-mail | 18. ledna 2013 v 11:26 | Reagovat

Víš vůbec, kdo byli nacisti a za koho vlastně bojuješ? Doporučil bych pro příště, než se zas vydáš na nějakou manifestaci, pusť si třeba pořad Historie.cs z archivu ČT, nebo si na wikipedii najdi hesla Nacismus, 2. sv. válka, Hitler, koncentrační tábory, holokaust atd.

Holka, doufám, že je to jen tvou pubertou...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama