Září 2012

Jdou vám vkládat videa na blog?

30. září 2012 v 18:09 | hannie |  informace
Mám takový problém, chtěla jsem přidat jednu písničku sem na blog, a nejde mi to. Video vždy vložím správně, video se v článku objeví, ale jakmile ho zkusím zveřejnit, z článku zmizí. Sakra, dělá vám to taky, nebo to blbne jen mně? :-)

Manifestace

30. září 2012 v 16:39 | hannie |  diary
Dnes (28.9. 2012) v Kralupech nad Vltavou proběhla SV.V. manifestace, a jelikož jsem tam byla, tak vám o tom povyprávím. Takže, kdo nechce, číst nemusí, jelikož celý článek se bude týkat jen manifestace.

Ráno jsem vstala v sedm hodin, poté jsem se velice rozhořčena dozvěděla, že nejezdí dráha metra A, na které bydlím, takže jsem hledala způsob, jak se dopravit na sraz, který měl být s klukama, s kterýma jsem tam jela. :-) (Jo, chlapce bych chtěla vyzdvihnout do nebes, protože mě s sebou vzali, aniž by museli. :-) Bůhví, jestli chtěli, nebo to udělali z lítosti, hehe.) Zpět k cestě a uzavřené dráze A: Musela jsem jet na Vysočanskou, s klukama jsem měla sraz v 11:50 na Muzeum, ale já z domova vyrážela už v 10:49, jelikož mi to díky té posrané zavřené lince jelo o 30 minut dýl. ..nyní přeskočíme to dlouhé cestování a uděláme hop, abych byla na Muzeum. Takže "hop", na Muzeum jsem měla sraz s Tuxíkem a nějakým jeho kamarádem, bohužel Tuxík se nedostavil, jelikož zapomněl, že nejede trasa A. Tak čekám, čekám a čekám..najednou ke mně příjdou dva kluci a ptají se mne, jestli čekám na Tuxe, odpovím ano, a tak jsem tedy byla s nima a oni mi sdělili informaci, že jedeme na Hlavní nádraží, aby jsme vyzvedli i ostatní lidi, a že tam přijede i Tuxík.. nyní přeskočím tu dobu, kdy jsme čekali na Tuxe a ostatní lidi, no, shromáždilo se nás tam něco kolem 30ti. ..přeskakuji, přeskakuji, přeskakuji..

Navstevnost za minuly tyden (17.9. 2012 - 23.9. 2012)

25. září 2012 v 16:50 | hannie |  toplist
Pondeli: 35
Utery: 22
Streda: 41
Ctvrtek: 51
Patek: 32
Sobota: 51
Nedele: 80

Celkem: 312

Animace - po dlouhé době co jste mě neviděli. Změnila jsem se?

23. září 2012 v 20:09 | hannie |  MINE
Tato otázka je spíš určená pro lidi, kteří mě znají. Ať už z Facebooku nebo reálně, měním se? A jak moc? Nemyslím chováním, teď se zaměříme jen na vzhled. Snažím se totiž měnit, tak snad mi to jde. :-)


You ruined me.

23. září 2012 v 19:49 | hannie |  diary
...Vlastně hlídaní Daniela není tak hrozné. Nebo snad ano? Tím chci říct, že máma začala chodit do školy pátek-sobota a nám zůstává na krku Daniel. Díky bohu, že s ním nevstávám já, ale mamky přítel a já se v klidu můžu prospat třeba do jedenácti. :-) Takže pokud jste mě chtěli zaskočit otázkou "Jak sis užila víkend?" Tak musím říct, že docela dobře, až na to, že jsem díky panu D. nestihla skoro nic. Pátek byl celohlídací, v sobotu jsem se konečně pořádně vyspala, pak ho hlídal Martin a já jela tetě koupit jízdenku do Srbska. Mezitím ten den nějak utekl a večer mi napsala Dee, jestli nechci někam jít, že se nudí. A hle, z toho vznikl nápad, že by u nás mohla spát, můžeme jít třeba večer fotit, nebo tak něco a večer si pustíme nějaký film.. Dohodla jsem se tedy s klukama z Prahy, že s nima půjdeme ven, jenže oni chtěli pít, my ne. Takže jsem udělala protest, a prošlo mi to.

Když ke mně dorazila Dee šla se osprchovat, a tak. Vlastně jsme stihli skoro vše. A v 21:00 už nám jel autobus na Floru. To bych ale nebyla já, kdyby v tom nebyl nějaký ten háček, že? ;-) Takže si hezky a slušně stojíme na zastávce "Hlohová" a řidič autobusu nebyl schopný nám zastavit a prostě nás objel, blbeček. Byla jsem rozčílená, jako nikdy, jelikož jsme byli v časovém skluzu, mně se smazal mobil, takže jsem klukům ani nemohla napsat, jelikož jsem neměla žádný kontakt, a prostě..bylo to nahovno. Tomáš byl na facku, furt nás nutil pít, nebo nadával. Tak jsme se po nějaké hodině sebrali a šli si do Alberta koupit něco k jídlu, potom jsme šli na WC. Za tu chvíli, co jsme byli pryč se Tomáš stihl poprat s nějakým klukem a měl úplně posunutý kloub na ruce, blbeček. Neustále při tom nadával na jednu slečnu, co tam s námi byla. Jmenovala se Lucka a měla blond vlasy, stejně jako já. :-D Ale to je fuk. "Ta je tak hloupá, musíme se jí zbavit, ta s námi na žádný privát nepůjde.." atd atd., no prostě na ní byl zlý. Pak už nám omrzlo pár psrtů na nohou, tak jsme si řekli, že jedeme domů. Tomáš byl nasraný, neustále opakoval, že jsem ho zklamala z-a-s-e. Jak zase? Dala bych mu facku, měl by si uvědomit, jak se choval a kdo koho vlastně zklamal.... Domů jsme dojeli něco málo po jedné hodině a ulehli do postele, abych splnila své sliby, tak jsme si s Denčou pustili pohádku Na vlásku a u toho jsme i usli. Ráno mě na Facebooku čekalo "příjemné překvapení", když na mě vyskočili příspěvky Tomáše. - "Zakoukání se ....." a pak slečně Lucce, na kterou tak nadával postoval na zeď pusinky, kde to kurva žijeme? Proč jsou lidé tak falešní? To mi nikdo nevysvětlí..

A k dnešnímu dni? Vlastně jsem zase nic nestihla.. Jen jsem uklízela celé dolní patro baráku, pak u sebe v pokoji, vysát počítač a nakonec jsem se kolem 16:00 dostala na oběd. Chvíle nic nedělání a koukání na film Gone mě asi bavil nejvíc. Ten film doporučuji, hraje v něm Amanda Seyfried, docela se mi líbil, mám jí ráda. Do třetice všeho zlého mě začíná bolet hlava, jako střep, takže vidím, že si konec víkendového nedělního dne užiju jako spící Šípková Růženka v posteli..

A co vy, jak jste si užili víkend?

Po dlouhé době se objevila zmínka o mé existenci.

20. září 2012 v 18:09 | hannie |  diary
Ahoj, po dlouhé době píšu něco do deníku, bude trošku obsáhlejší, tedy, pokud se mi bude chtít..

Takže začala škola, už jsem ve druhém ročníku na škole Michael (www.skolamichael.cz), zatím to docela jde, už jsem stihla nasbírat pár pětek, ale nebojte, opravuji si je, jak jen to jde! :-D Dneska jsem psala opravný test z fyziky, tak snad to bude aspoň za dva. No, to víte, dali nám učitelku a ta mi moc nesedne, jako ano, je milá, měli jsme jí na chemii, ale jinak to nejde. Na konci prváku jsem měla z fyziky dvojku, a teď tohle..:-D Kdo by si taky pamatoval převody jednotek. Ještě ke všemu, když jsem ten den přijela na první hodinu pozdě. Vstoupila jsem do dveří se slovy: "Dobrý den, paní učitelko." a ona na to, ať se posadím, že píšeme takové malé opáčko. :-D Jo, opáčko o velikosti jedné A4, nasrat. Vzdala jsem to hned a místo toho jsem vybarvila všechna písmena a čísla, co vybarvit šli.

Teď něco o prvácích - Musím vám říct, že je to čím dál víc vyspělejší. Co generace, to vyspělejší mladší děcka. Nějaké slečny jsou i o dvě/tři hlavy vyšší než já, je to opravdu skvělý pocit, když na vás vychrlí otázku - "A ty jako chodíš do druhák, jo?" *hihihihahaha* Piercingy a tetování samozřejmě také nechybí. Jsme na ně až moc hodní, když si vzpomenu na to, jací byli starší děti na nás, když jsme přišli do prváku..

A co se za tu dobu změnilo u mně? Chci jít na další dvě tetování. (stehna) Měla jsem objednaný i septum do nosu, ale slečně jsem zaplatila a prostě nehodlá přijít, takže seru na tyhle typy lidí a odteď odesílám věci pouze na dobírku. Nechceš na dobírku? Trhni si! Jak jinak to taky dělat, že... K svátku jsem opravdu dostala ty GUESS hodinky, jsem z nich nadšená, jsou skvělé a dokonce i vodotěsné. Už se těším, až si pořídím do sbírky i náušnice.. .. Co kluci? Nejspíš nic, poslední dobou nemám čas řešit tohle téma. Nechce se mi chodit do kina, stýkat se s někým. Mám toho prostě moc.. :-))) Ale nemůžu říct, že se mi nikdo nelíbí..

Nezapomeňte, že existuji i na těchto stránkách: http://blondesucks.blogspot.cz/ , http://blondebitchessucksdick.tumblr.com/ , http://gifyo.com/xhannie/ a taky se můžete přiat do mé stránky na Facebooku https://www.facebook.com/HanaSarvajovaPhotography :-) Tak jo, zatím ahoj.

Navstevnost za minuly tyden (10.9. 2012 - 16.9. 2012)

17. září 2012 v 13:59 | hannie |  toplist
Pondeli: 32
Utery: 77
Streda: 64
Ctvrtek: 49
Patek: 40
Sobota: 37
Nedele: 40

Celkem: 339

Navstevnost za minuly tyden (3.9. 2012 - 9.9. 2012)

11. září 2012 v 19:39 | hannie |  toplist
Pondeli: 38
Utery: 43
Streda: 37
Ctvrtek: 35
Patek: 37
Sobota: 37
Nedele: 46

Celkem: 273

Blogspot.com

11. září 2012 v 17:49 | hannie |  informace
Ano, už i já jsem si založila blogspot, řekla jsem si, že je to mnohem lepší na kosmetiku atd., protože popravdě, kdo si tady u mně na blogu četl ty recenze? Nikdo. Takže diár, toplist, grafiku atd. budu pořád psát sem, ale outfity, recenze na různé kosmetické produkty budu psát na můj nový blogspot. A jaká, že je adresa? http://blondesucks.blogspot.cz/

Navstevnost za minuly tyden (27.8. 2012 - 2.9. 2012)

3. září 2012 v 21:10 | hannie |  toplist
Pondeli: 52
Utery: 49
Streda: 43
Ctvrtek: 41
Patek: 28
Sobota: 45
Nedele: 28

Celkem: 286