Červenec 2012

Naše Země pláče, tak proč jí nikdo neslyší.

21. července 2012 v 18:59 | hannie |  diary
Ahoj.

Včera jsem byla na koncertu Revolty v Chapeau Rouge in Prague. (proto ten nadpis článku) Bylo to super, člověk si ani neuvědomuje, že tomu klukovi je 22 a dokáže podpořit několik lidí, dává jim naději a sílu. Hrozně se mi to líbilo, dokonce jsem si i zaplakala. Samozřejmě, že jsem ho podpořila koupí CD, jelikož si to nebudu poslouchat na Youtube a koukat na to, že jsem mohla dát 190,- a podpořit ho, to prostě nejde. .. Taky tam bylo moc pěkných kluků, ale to je jen dodatek.

Co já a prázdniny? Zatím si je užívám, jezdím do RBK, koncertuji, flámuji, privátuji. :-D Zítra odjíždím na týden pryč, budeme u Markétky na baráku v Kunicích. (někde za Prahou) Už se moc těším, budeme tam sami. ♥ Ale to zvládnem.. :-D aspoň doufám. Jen mě sere to počasí. .. Taky jsem chtěla jet na Army tábor, ale když mi nepřeje to počasí, tak to nejde. :-( Takže pojedu příští rok.., aspoň doufám, hrozně tam chci.

Co já a vztah/kluci? .. Neřeším, skoro všichni chtějí, já nechci. Chci někoho, koho nemám a asi mít ani nebudu, když s tím nezačnu něco dělat. Ach jo. Ale jinak kluci fajn..

Jo, taky jsem vám chtěla říct, že jsem si koupila troje nalepovací řasy, jsou fakt super. Včera jsem jedny měla na Revoltovi a všichni se mě ptali, jak to dělám, že jsem měla tak dlouhé řasy, hehe. :-))

A KDO NEZNÁTE REVOLTU, POSLECHNĚTE SI HO, PŘEČTĚTE SI TY TEXTY.
skoro u každé písně brečím, příjde mi to smutné, a tak pravdivé...

Navstevnost za minuly tyden (9.7. 2012 - 15.7. 2012)

17. července 2012 v 12:19 | hannie |  toplist
Pondeli: 43
Utery: 41
Streda: 48
Ctvrtek: 41
Patek: 37
Sobota: 49
Nedele: 48

Celkem: 307

Use your brain.

7. července 2012 v 23:19 | hannie |  diary
Jelikož si prázdniny užívám v plné parádě bez internetu v Rumburku, tak nepřibývají články. Já však doufám, že o stálé čtenáře nepříjdu, jelikož mě budou chápat.. :-D Co by to bylo za prázdniny prosezené u PC, i tak s sebou všude vláčím mobil s internetem.

Mohla bych vám sdělit tolik novinek, co se týkají mně a mého života. Ve zkratce: Jsem u babičky v Rumburku, chodím tu na koupaliště s Andie. Neustále prší a když prší, tak je nuda jako svině. Po bouřkách dnes objevili policisté tělo muže. Pozor, hlava byla od těla oddělená a nalezená s provazem kolem krku a pytlem na té hlavě. Zajímalo by mne, kdo to udělal.

Vysvědčení dopadlo tak, jak dopadlo, hlavně, že jsem prošla do druháku. .. Co kluci? Docela dobrý *TEXT BYL SMAZÁN. Nechci nikomu dělat infarkty, omlouvám se. Ale třeba to bylo zrovna o tobě.*

Doufám, že se se mnou mamky přítel pojede kouknout za lidma na army tábor, už mám plné zuby toho, že jsem se rozhodla nejet.

!Nutně potřebuji brigádu, peníze a další tetování.!

Navstevnost za minuly tyden (25.6. 2012 - 1.7. 2012)

2. července 2012 v 22:39 | hannie |  toplist
Pondeli: 70
Utery: 54
Streda: 52
Ctvrtek: 42
Patek: 46
Sobota: 41
Nedele: 40

Celkem: 345