Damn, bitch.

22. června 2012 v 23:10 | hannie |  diary
Ahoj, po dlouhé době tu přibude článek. Vysvětlení - proč jsem nepsala články? : Byla jsem v Anglii se školou, bylo to super. Bydleli jsme v rodinách. Já byla v rodině s Denčou a Barčou. Ta naše rodina měla jednu 6ti letou dceru, takže jsme měli celý růžový pokoj. Samozřejmě byla růžová i televize, ovladač, skříň..

Bydleli jsme ve městě Bath a každý den jsme už od 8:00 chodili po památkách. Druhý nebo třetí den jsme po památkách šli nakupovat do Cardiffu, tam jsem si nějaké věci nakoupila, jsem z nich nadšená. (Legíny s kříži, plátěné boty na platformě, MAC korektor) Nebudu vám sem vypisovat každý den chozením po památek, takže to shrnu. Pořád jsme se někde courali, až na včerejšek, který jsme strávili v Londýně. Cesta z Bath do Londýna trvala přes tři hodiny. V Londýně jsme samozřejmě taky na nějaké památky šli, ale později jsme dostali rozchod na nákupy. Holky jsem vytáhla do metra, aby jsme jeli do Camden Town! ♥ jsem opravdu ráda, že jsme se neztratili, jelikož to metro v Londýně je úděsné. V Camdenu jsem si koupila jen Harringtona, takže mi spousta liber zůstala na doma.

Zítra jdeme na oslavu narozenin Markétky (Megg) a Olega. Megg slaví 16 a Oleg 18. Pořádají to v klubu "Občanská Plovárna" snad to tam bude fajn, každopádně jsem zvědavá, jak to všechno dopadne. Doufám, že skvěle a víkend bude skvěle užitý a více méně i odpočinkový.

+ rozhodla jsem se, že nebudu psát "jídelníčky", jelikož si z toho všichni dedukujete to, že hubnu, což není pravda. Nehubnu, nechci hubnout a nikdy to nemám v plánu. Rubriku mazat nebudu, ať zůstane, jak je. Ale rozhodně už tam nehodlám nic přidávat, protože mě nebaví to každému vysvětlovat zvlášť, nebo si číst komentáře od nějakých tupců, kteří se ještě hodí "Anonym" aby byli víc in a cool. To tedy ne. ++ Tím, že mi někdo napíše "ty lacina stetko!" do komentářů, ještě pod Anonymous nickem mi příjde úsměvné. Polož si hlavu na patník před mým domem a prones tato slova. Myslím si, že by si to nějak odskákal/a. (Nikdo neříká, že ode mne) Prober se, pusinko. Mě jen tak nějaká závistivá potvora, co nemá odvahu si vzít to, co já, nebude nic vyčítat nebo nadávat.


P.S.: Checkujte moje tumblr.com http://blondebitchessucksdick.tumblr.com/
 


Komentáře

1 vendy | Web | 23. června 2012 v 10:20 | Reagovat

pak přidej fotky z Anglie:)

2 the lizz. | Web | 24. června 2012 v 13:22 | Reagovat

juu,Anglie,to muselo bejt boží:D(až na růžovou telku, teda.D)
máš nějaký fotkyyy?:D

3 F. | Web | 24. června 2012 v 14:35 | Reagovat

No, to je pravda, musíš pořád psát do komentářů, že nehubneš...
Můžeš sem prosím někdy přidat nějaké tvé cvičení nebo tak ? Ráda bych začala víc cvičit. A fotky z Anglie, to by bylo super :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama