Červen 2012

Tell me your story. I'll listen.

26. června 2012 v 18:39 | hannie |  diary
Myslím si, že by bylo dobré nevyjadřovat se k oslavě narozenin Megg a Olega, dopadlo to příšerně a já dopadla taky příšerně. Ale co se týče oslavy, tak to bylo docela fajn. Megg jsme dárky předali, doufám, že z nich měla radost. Aspoň z toho jednoho, kde jsme všichni.

Pokud s tebou přeruším kontakt, neznamená to, že všechna slova, která jsem ti řekla, odvolávám. Neznamená to ani to, že zmizí všechny mé city k tobě, že zapomenu na vše, co jsme spolu prožili. - Jednoduše už nemám sílu dál bojovat pro lepší zítřek.

Navstevnost za minuly tyden (18.6. 2012 - 24.6. 2012)

25. června 2012 v 16:59 | hannie |  toplist
Pondeli: 56
Utery: 44
Streda: 42
Ctvrtek: 45
Patek: 65
Sobota: 37
Nedele: 58

Celkem: 347

Damn, bitch.

22. června 2012 v 23:10 | hannie |  diary
Ahoj, po dlouhé době tu přibude článek. Vysvětlení - proč jsem nepsala články? : Byla jsem v Anglii se školou, bylo to super. Bydleli jsme v rodinách. Já byla v rodině s Denčou a Barčou. Ta naše rodina měla jednu 6ti letou dceru, takže jsme měli celý růžový pokoj. Samozřejmě byla růžová i televize, ovladač, skříň..

Bydleli jsme ve městě Bath a každý den jsme už od 8:00 chodili po památkách. Druhý nebo třetí den jsme po památkách šli nakupovat do Cardiffu, tam jsem si nějaké věci nakoupila, jsem z nich nadšená. (Legíny s kříži, plátěné boty na platformě, MAC korektor) Nebudu vám sem vypisovat každý den chozením po památek, takže to shrnu. Pořád jsme se někde courali, až na včerejšek, který jsme strávili v Londýně. Cesta z Bath do Londýna trvala přes tři hodiny. V Londýně jsme samozřejmě taky na nějaké památky šli, ale později jsme dostali rozchod na nákupy. Holky jsem vytáhla do metra, aby jsme jeli do Camden Town! ♥ jsem opravdu ráda, že jsme se neztratili, jelikož to metro v Londýně je úděsné. V Camdenu jsem si koupila jen Harringtona, takže mi spousta liber zůstala na doma.

Zítra jdeme na oslavu narozenin Markétky (Megg) a Olega. Megg slaví 16 a Oleg 18. Pořádají to v klubu "Občanská Plovárna" snad to tam bude fajn, každopádně jsem zvědavá, jak to všechno dopadne. Doufám, že skvěle a víkend bude skvěle užitý a více méně i odpočinkový.

+ rozhodla jsem se, že nebudu psát "jídelníčky", jelikož si z toho všichni dedukujete to, že hubnu, což není pravda. Nehubnu, nechci hubnout a nikdy to nemám v plánu. Rubriku mazat nebudu, ať zůstane, jak je. Ale rozhodně už tam nehodlám nic přidávat, protože mě nebaví to každému vysvětlovat zvlášť, nebo si číst komentáře od nějakých tupců, kteří se ještě hodí "Anonym" aby byli víc in a cool. To tedy ne. ++ Tím, že mi někdo napíše "ty lacina stetko!" do komentářů, ještě pod Anonymous nickem mi příjde úsměvné. Polož si hlavu na patník před mým domem a prones tato slova. Myslím si, že by si to nějak odskákal/a. (Nikdo neříká, že ode mne) Prober se, pusinko. Mě jen tak nějaká závistivá potvora, co nemá odvahu si vzít to, co já, nebude nic vyčítat nebo nadávat.


P.S.: Checkujte moje tumblr.com http://blondebitchessucksdick.tumblr.com/

Navstevnost za minuly tyden (11.6. 2012 - 17.6. 2012)

22. června 2012 v 20:59 | hannie |  toplist
Pondeli: 67
Utery: 57
Streda: 90
Ctvrtek: 54
Patek: 31
Sobota: 48
Nedele: 46

Celkem: 393

Navstevnost za minuly tyden (4.6. 2012 - 10.6. 2012)

13. června 2012 v 16:50 | hannie |  toplist
Pondeli: 71
Utery: 67
Streda: 56
Ctvrtek: 57
Patek: 59
Sobota: 115
Nedele: 101

Celkem: 526

váha 0.5

13. června 2012 v 16:30 | hannie |  váha
Sakra, včera jsem stoupla na váhu po nějaké době a úplně jsem se zděsila! :-D Hned vám postnu fotku, proč. Zase jsem zhubla a to se snažím přibrat, krucinál, ale pořád bych měla cvičit kvůli zpevnění těla, snad mě někdy ozáří anděl svatý a dá mi výdrž a soucit pro cvičení. Třeba, abych se z nudy zvedla a šla cvičit. Uff, jsem zděšená a nervózní, ten mega rychlý metabolismus mě začíná opravdu srát.

Jo a omlouvám se za kvalitu fotografie, bylo to focené mega rychle. Opravdu se stydím za ten použitý blesk, takhle vynikla naše krásná zasviněná váha.


Při mojí výšce je ta váha docela hardcore, ale co nadělám, lepší, než být tlustá. Ale upozorňuji !nedržím diety, ani nehubnu, nevyhýbám se sladkostem ani kfc, či mcdonaldu :-D!

I'm a sarcastic bitch.

10. června 2012 v 13:39 | hannie |  diary
Čauky mňauky, :-D jak bych vám asi popsala ty dny, co jsem nepsala deník? Naposledy 2. června, takže 8 dní - na to seru! V pátek jsme byli s Deniskou, Megg a 3 klukama v ROXY na akci Fred V & Grafix, bylo to docela dobrý. Měla jsem na sobě samodržící silonky s krajkou, kraťasy a tričko Star Wars, takže jsem musela počítat s tím, že lidi budou blbě čumět a mít hloupé narážky. Jo, šlo to. Pak jsme ale jeli tramvají domů - jen já a Deniska. A byli tam pošahaní lidé. :-D Někdo si mě i fotil a říkal, jak se to bude vyjímat na facebooku, a pak nadržený FBI agent. O kus dál byla parta holek a dva kluci, ty holky měly narážky, že je to lacinné a bůhví, co všechno. Ha, mají štěstí, že jsem byla v takovém stavu, kdy jsem se tomu smála jak kráva. :-D (nikdo z nich totiž neví, že mám za vzor slečnu Taylor Momsen a prostě se mi tahle rádoby kurevská móda líbí) To je z toho dne asi vše.

V sobotu jsem byla doma, upravovala nějaké fotografie, byla na blogu a na mojem tumblr. (ty první 4 fotky na TUMBLR jsou moje) A tak nějak ten den utekl, vlastně jsem pak k večeru šla hrát Lineage a kecala jsem s Petrem na skype. Hráli a povídali spolu jsme si asi do 5 ráno. :-D A pak jsme šli oba spát, takže si můžete představit, jak vypadalo dnešní ráno resp. dopoledne. A teď jsem doobědvala, jdu upravovat a tisknout fotografie a v 19:30 jdu na koncert Billy Talent, zase do Roxy. Vůbec nevím, co si mám vzít na sebe. :-D asi nějaké rifle a tílko, nic složitého. ..Tak jo, mějte se, jdu upravovat ty fotografie.

My outfit 0.2

9. června 2012 v 15:19 | hannie |  MINE
Outfit č.2, tohle jsem na sobě měla včera, když jsem šla s mamkou do bankomatu a zaplatit školné. Je to nic moc, ale chtěla jsem přidat nějaký článek. + toho masivního nápisu blogu na fotografiích si nevšímejte. (:-D)


Navstevnost za minuly tyden (28.5. 2012 - 3.6. 2012)

5. června 2012 v 14:50 | hannie |  toplist
Pondeli: 57
Utery: 135
Streda: 44
Ctvrtek: 54
Patek: 51
Sobota: 192
Nedele: 126

Celkem: 659

jídelníček 3.4

3. června 2012 v 14:30 | hannie
snídaně - nic
svačina - 1 tmavá houska se sýrovou pomazánkou
oběd - KFC brazer
svačina - Jahodový crushers
večeře - 2 tmavé housky se sýrovou pomazánkou