She is a LIAR.

25. května 2012 v 14:19 | hannie |  diary
Po dlouhé době si jdu zase postěžovat a vůbec, přestávám srát na blog. I když se to zase znovu vrátí, jelikož od pondělí musím fotit klauzury. A mám na to jen týden. Přemýšlím, že risknu nafotit dvě témata, a pak se s učitelmi poradím, které je lepší. Budu fotit geometrické tvary v ateliéru, a pak zkusím, když bude čas - nalezené zátiší. Na zátiší v ateliéru si ještě netroufnu. Dnes jsem nebyla ve škole, ale to je na dýl.

O vztahu radši už se nevyjadřovat nebudu. Konec všem nedomyšleným textů o lásce a stěžování si na někoho. A už vůbec brát nějakého člověka, který vás nemá rád, jen kvůli tomu, jaké máte názory atd. Stop lásce. Nechápu ty lidé, co mají skvělé zamilované obrázky, určitě to mezi nimi není takové, jak to vypadá na fotografii.

Dnes bych mohla udělat konečně ty recenze, aspoň jednu. Také se chystám udělat pro vás článek o dalších piercings. Nějaké články už můžete najít http://blondesucks.blog.cz/rubrika/piercings. Pořád se rozmyšlím nad tou bradavkou, ale musím ještě počkat aspoň do 18ti, kdyby mi náhodou ještě kozičky vyrůst chtěly, což silně pochybuji. :-D Ještě napíšu nějaký jídelníček za dnešní den a půjdu do těch piercingů a jako poslední si dnes vezmu recenze.

btw: Možná mezitím shlédnu nějaké díly PLL, už jsem u 22 dílu 2.série, je to napínavé!! :-D Tak pa :-*

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama