Květen 2012

If you jump, I jump.

29. května 2012 v 18:50 | hannie |  diary
Taaak, potvůrky, myslím si, že jsem toho dnes přidala na blog dost. :-) I jsem si ochotně vyfotila outfit, který můžete nalézt ve článku http://blondesucks.blog.cz/1205/my-outfit-0-1. Pokud budu stíhat, budu přidávat outfit každý den, ale rovnou vás upozorňuji, že ne každý den bude skvělý, někdy se obleču fakt hrozně a je mi to v ten den jedno. (:-D)

Jinak ve škole fotím klauzury (závěřečné práce), vybrala jsem si ty geometrické tvary v ateliéru. Dneska jsem je fotila s kamarádkou, aby to měla rychleji. (držela jsem ji rastry, svítila světly atd.) A zítra si to nafotím já, snad to také stihnu za jeden celý den. Máme na to sice čas až do pátku, ale já bych v pátek chtěla jet do Rumburka, a pak na Filipovskou pouť.
A ještě k té škole: když fotíme celý týden ty klauzury, tak nemáme školu, ale stejně musíme do školy přijít v osm, a pak ten, co nefotí v ateliérech může zase odejít. Já dnes přišla v 9 a odešla ve 4 odpoledne. A to jsem celou dobu jen pomáhala Kačce. Docela makačka.., je to sice jen 12 fotek, ale dají zabrat.

Jdu si na chvíli zahrát Lineage II, poté snad už bude doplněn jídelníček. Čauky mňauky, užívejte krásného počasí. :-D

29. května 2012 v 18:20 | hannie
mine - outfity, animace, fotky

jídelníček 3.3

29. května 2012 v 18:10 | hannie
snídaně - nic
svačina - jahodovo pudingová taštička z listového těsta, multivitaminové pitíčko
oběd - dva krajíce chleba s rybičkovou pomazánkou
svačina - nic
večeře - nic

My outfit 0.1

29. května 2012 v 17:29 | hannie |  MINE
Tak toto je můj první outfit, takto jsem dnes byla oblečená ve škole. Obličej jsem si radši ořízla, jelikož jsem dnes vypadala příšerně, zase se mi loupe nooos, nesnáším suchou pleť!!! Co na to říkáte? Skombinovali by jste například šortky s něčím jiným, nebo by jste si je na sebe vůbec nevzali? :-) Boty jsem měla černé plátěnky z H&M, ale doma v botech nechodím, tak jsem je nevyfotila :-D

(kraťasy Gate, prstýnky Gate, tričko Takko, sluneční brýle H&M)

Navstevnost za minuly tyden (21.5. 2012 - 27.5. 2012)

28. května 2012 v 20:49 | hannie |  toplist
Pondeli: 46
Utery: 45
Streda: 42
Ctvrtek: 40
Patek: 117
Sobota: 60
Nedele: 46

Celkem: 396

jídelníček 3.2

26. května 2012 v 19:00 | hannie
snídaně - nic
svačina - nic
oběd - trocha špaget s boloňskou omáčkou
svačina - 2x rohlík s česnekovou pomazánkou, rajčata
večeře - nic

Piercing: péče o orální piercing

25. května 2012 v 16:40 | hannie |  piercings
Jazyk, rty a tváře.

ČISTÍCÍ ROZTOKY
Pro výplachy ústní dutiny používejte antimikrobiální nebo antibakteriální ústní vody; řiďte se radami v příbalovém letáku. Tyto přípravky jsou dostupné buď v lékárnách nebo ve větších obchodních domech.
Možno je použít také slabé roztoky mořské soli. Rozpusťte špetku (1/4 čajové lžičky) mořské soli bez obsahu jódu v šálku teplé destilované nebo převařené vody (během prvních dnů po zákroku raději nepoužívejte vodu příliš horkou). Jestliže máte problémy s vysokým krevním tlakem nebo trpíte srdečními poruchami, budete se muset obejít bez soli a používat k výplachům pouze čistou vodu.

Piercing: cheek (tváře)

25. května 2012 v 16:30 | hannie |  piercings
Je to piercing v tváři. Obvyklé umístění piercingu je symetrické na obou stranách tváře, kde má člověk ďolíčky, víz vzadu nebo uprostřed tváře. Další obvyklá cesta tohoto piercingu je mikrodermal, kde chcete, aby byl ďůlek umístěný. Někteří tuto metodu mikrodermal preferují víc, protože lícní piercingy mají potřebu k úniku nebo vylučovat lymfy, která má podobnou strukturu jako sliny, ale může vyvolat nepříjemný zápach. Ale mikrodermals mají o něco větší šanci zanechat na tváři jizvu, i tak to bude témeř neznatelné, když se o to budete správně starat. Jelikož piercing neprochází tváří úplně, tak má malé nebo žádné procento k poškození zubů nebo zubních dásní.

Dělí se na:
1) Cheek

Piercing: corset

25. května 2012 v 15:40 | hannie |  piercings
Jde o speciální seskupení surface piercingů, nebo častěji jen "play piercingů" pro vytvoření efektu šněrovačky. Piercingy se většinou na zádech napíchají do dvou svislých řad a propojí, nebo lépe řečeno doslova sešněrují se stuhou do vzoru šněrovačky. Pásku či stuhu protahujete na principu tkaniček do bot. Piercingové korzety jsou velmi oblíbené ve fetish kultuře. Umístění: především na zádech, na bocích, ale vyjímkou není i krk s dekoltem, oblast mezi prsy, ruce, nohy a i oblast břicha. Doporučený šperk: kroužek, kanyla


jídelníček 3.1

25. května 2012 v 14:20 | hannie
snídaně - suchý rohlík, sklenička coly (zvracela jsem, proto jen to)
svačina - nic
oběd - dvě volské oka, bramborová kaše + rajčatový salát
svačina - nic
večeře - nic