NADĚJE

17. dubna 2012 v 18:29 | hannie |  diary
Čím dál víc ho ve vztahu poznávám, tím víc ho začínám nesnášet. Aneb láska je opravdu kouzelná. Ani nevíte, jak moc je to teď chaotické, ještě ke všemu mi napsal Matěj. Co mám kurva dělat? Fakt miluji, když je online a nenapíše. FUCK YOU. To bych asi shrnula, tento den a včerejší den byl mezi námi boj, hádky a slzy. Myslím, že to bude pokračovat takový dobrý týden, ale už jsem slabá, chybí mi. "TOHO, KDO BOJUJE SRDCEM NEMŮŽEŠ PORAZIT!" takže asi nikdy nikdo nevyhraje.

Začíná mě srát to, jaké to je v ČR, začínají mě srát čím dál víc cikáni, jednou spáchám atentát, na všechny ty zmrdy, co kurví život 15ti letým, nadějným boxerům, mrdky černé. Klidně půjdu do chládku, jen ať se kurva vláda vzpamatuje! Bojíme se jich! --KAM MÁM JÍT, KDYŽ NIKDO NENÍ NA MÝ STRANĚ, DENNĚ BALANCUJU NA TÝ HRANĚ-- znáte jí? :-)

Jinak jsem si dnes vyzvedla nové brýle, jsou docela hezké, teď mi příjde všechno tak maličké - asi jsem předtím viděla fakt blbě. :-D Jsou na styl wayfarer, jen jsou menší, jelikož na můj malý obličej by normální velikost nešla. Ale ještě předtím jsme byli u zubařky, už nikdy tam nechci. A přitom tam jdu, ve čtvrtek, příští týden, au, au. Mám zánět dásně, takže proto mi z nich furt tak moc teče krev. Dneska mi z pusy teklo něco, co vypadalo jako sraženiny krve, dost nechutné :-D

Nechápu, když Veronika může jezdit do Prahy za svojím klukem, ale za mnou do Prahy jí mamka nepustí, že je to daleko, jo? :-D AHA, AHA, AHA, sračky. Začínám na to být alergická, aspoň, že Andie přijede a půjdeme spolu na Majáles. ♥ Je jediná ochotná a milující. Takové jako ona by jednou mělo být moje sémě. Čau, štěňátka. Jdu na Tumblr.
 


Komentáře

1 Nami | Web | 18. dubna 2012 v 0:17 | Reagovat

jojo vztahy jsou složité a člověka donutí se v mnohých věcech změnit a zamslet :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama