Duben 2012

jídelníček 2.4

24. dubna 2012 v 18:30 | hannie
snídaně - nic
svačina - suchý croasant z listového těsta
oběd - dvě palačinky s džemem
svačina - kiwi
večeře - doplním

Navstevnost za minuly tyden (16.4. 2012 - 22.4. 2012)

24. dubna 2012 v 16:50 | hannie |  toplist
Pondeli: 96
Utery: 85
Streda: 62
Ctvrtek: 39
Patek: 63
Sobota: 66
Nedele: 64

Celkem: 475

Selena, Ash, Justin - Call me maybe

24. dubna 2012 v 16:29 | hannie |  videa
Určitě tuhle písničku hodně z vás zná. Nemám ráda disney hvězdy a už vůbec ne Justina, přesto je tahle písnička moc pěkná a chytlavá. Videoklip je sladký.


I was there for you, bitch.

23. dubna 2012 v 21:09 | hannie |  diary
Nejlepší je, když někomu chcete rozbít hlavu o patník, ale nemůžete. Jsem zase vytočená :-D poslouchejte Projekt Vandal, to vás rozhodně uklidní. HAHAHA. Právě jsem si křupla prsty, nejlepší je, jak to všechno křupne najednou. :-D Dneska jsme psali tři testy, Z angličtiny konverzace od lekce 1-4, pak matematiku (tu jsem napsala na 4, skvělé :-D) a občanku. Tu občanku jsme nepsali ani s naší učitelkou, takže by se to nemuselo opravovat, bylo by to fajn.

KURVA, NECHCI, ABY TAM ŠLA, NENENENENE! BUDU MÍT ZASE SKAŽENÝ CELÝ DEN! FUCK. S tím nesúhlasím. Tenhle týden bude fajn. Zítra jen pět hodin, ve středu od 11:40, ve čtvrtek se nejde do školy, jdeme do divadla a v pátek do půl druhé. Měli jsme jít 30.4. do školy, jelikož jsme si vyčerpali už všechny volna. Ale nakonec nejdeme? Docela nechápu. Poslechněte si tohle http://youtu.be/Gzksj1UNC0Q, je tam docela hnusnej žluťák.

Tak hrozně moc miluju, když mě někdo poučuje, udělám si cokoliv podle sebe. Jdu se vymlátit do vany jako Daniel, a pak půjdu na tumblr. Takže bych vám mohla popřát sladkou noc, ale to kurva neudělám. GN.

tohle mi tak chybí, asi proto, že to dělal jedinej Matěj..

edit 22:11: Takovej ten pocit, když někoho potřebujete u sebe, najednou odejde. A tak chcete napsat někomu, komu psát vůbec nemáte. Jelikož se díváte dokola na ten obrázek, co jste sami postli a říkate si - udělala jsem správně? .. Nebo, nesnáším, když mi někdo říká, že jsem děcko, že se chovám jak malá, když koušu? Co to je, kurva. Ještě nikdy mi to nikdo nedával za zlý, ale teď jo, jelikož jsou kluci nějak moc vyspělý. ;-) Ach, Matěji, děkuji za všechno hezké, co jsme spolu prožili, milovala jsem držení pod krkem, kousání a násilný držení. Teď jsi mě tím nakazil a já to budu praktikovat tak dlouho, dokud se z té závislosti nevyléčím, je to těžké, vím. Brácha mi dneska řekl, že je Filip ken od Barbie a já nikdy nebudu ta Barbie, potěšil. Ale uvědomila jsem si, že má pravdu, že nikdy nebudu splňovat to, co bych měla, a proto je mi do pláče. .. Už se nemůžu dočkat toho, až jednou zjistím, že jsem o něj přišla, třeba kvůli Terce nebo Míše, achjo, nebo, komukoliv jinýmu. Zabíjí mě to a bodá do srdce, asi by bylo lepší se nevídat, jelikož to pak bolí ještě víc, zamilovávám se čím dál víc, není to správné. Brečím..

jídelníček 2.3

23. dubna 2012 v 17:10 | hannie
snídaně - nic
svačina - mřížka z listového těsta s jahodami a pudingem
oběd - chlebíček s brambor. salátem, šunka, sýr a list. salát
svačina - ovocný pohár
večeře - doplním

jídelníček 2.2

22. dubna 2012 v 20:09 | hannie
snídaně - dvě celozrnné housky s veselou krávou a paprikou
svačina - cereálie Granko
oběd - bylinková klobáska, trocha brambor. salátu
svačina - doplním
večeře - doplním

jídelníček 2.1

18. dubna 2012 v 20:20 | hannie
snídaně - jogurt
svačina - nic
oběd - čerstvá zeleninová bageta
svačina - nic
večeře - celozrnný chleba s paprikou

NADĚJE

17. dubna 2012 v 18:29 | hannie |  diary
Čím dál víc ho ve vztahu poznávám, tím víc ho začínám nesnášet. Aneb láska je opravdu kouzelná. Ani nevíte, jak moc je to teď chaotické, ještě ke všemu mi napsal Matěj. Co mám kurva dělat? Fakt miluji, když je online a nenapíše. FUCK YOU. To bych asi shrnula, tento den a včerejší den byl mezi námi boj, hádky a slzy. Myslím, že to bude pokračovat takový dobrý týden, ale už jsem slabá, chybí mi. "TOHO, KDO BOJUJE SRDCEM NEMŮŽEŠ PORAZIT!" takže asi nikdy nikdo nevyhraje.

Začíná mě srát to, jaké to je v ČR, začínají mě srát čím dál víc cikáni, jednou spáchám atentát, na všechny ty zmrdy, co kurví život 15ti letým, nadějným boxerům, mrdky černé. Klidně půjdu do chládku, jen ať se kurva vláda vzpamatuje! Bojíme se jich! --KAM MÁM JÍT, KDYŽ NIKDO NENÍ NA MÝ STRANĚ, DENNĚ BALANCUJU NA TÝ HRANĚ-- znáte jí? :-)

Jinak jsem si dnes vyzvedla nové brýle, jsou docela hezké, teď mi příjde všechno tak maličké - asi jsem předtím viděla fakt blbě. :-D Jsou na styl wayfarer, jen jsou menší, jelikož na můj malý obličej by normální velikost nešla. Ale ještě předtím jsme byli u zubařky, už nikdy tam nechci. A přitom tam jdu, ve čtvrtek, příští týden, au, au. Mám zánět dásně, takže proto mi z nich furt tak moc teče krev. Dneska mi z pusy teklo něco, co vypadalo jako sraženiny krve, dost nechutné :-D

Nechápu, když Veronika může jezdit do Prahy za svojím klukem, ale za mnou do Prahy jí mamka nepustí, že je to daleko, jo? :-D AHA, AHA, AHA, sračky. Začínám na to být alergická, aspoň, že Andie přijede a půjdeme spolu na Majáles. ♥ Je jediná ochotná a milující. Takové jako ona by jednou mělo být moje sémě. Čau, štěňátka. Jdu na Tumblr.

jídelníček 2.0

17. dubna 2012 v 18:00 | hannie
snídaně - nic
svačina - suchý croasant z listového těsta
oběd - francouzská polévka
svačina - anglický rohlík, zmrzlina
večeře - doplním

Navstevnost za minuly tyden (9.4. 2012 - 15.4. 2012)

16. dubna 2012 v 16:19 | hannie
Pondeli: 54
Utery: 66
Streda: 71
Ctvrtek: 58
Patek: 49
Sobota: 55
Nedele: 86

Celkem: 439