PARANOID?

17. března 2012 v 14:20 | hannie |  diary
Shrnu dnešek a nějak všechno do tohohle zápisu. Včera jsme poprvé byli v Chapeau Rouge, jelikož Sasazu udělali od 18ti, takže jsme si hledali něco, kam by jsme mohli jít, aby to bavilo každou z nás a nějak to tam vypadalo. V Chapeau Rouge jsou tři patra. 1 - hardcore, 2 - dubstep atd. a 3 - bar. Vyjeli jsme tam kolem 23:00 a tam jsme dorazili asi v 23:40 a to jsme to ještě museli hledat! :-D Je to ,,kousek,, od Palladia. Cestou tam jsme šli přes Staré město, pak jsme někam zahli a u zdi stál chlápek. Nejdřív jsme mysleli, že tam močí, ale ono hovno, jak jsme se dostali blíž, uviděli jsme, že v ruce drží injekční stříkačku a nabírá si do ní něco, poté to zamířilo k jeho žíle a kurva, fuj, je mi blbě. Už tento dojem mě zklamal, šli jsme za rámusem a lidma. Dostali jsme se tam, kde byla venku miliarda lidí. Normálních, ale i maximálně divných. Vstup stál jen 80,-
! je to tam maličké, nechutné záchody. Jsou na nich červené a modré diody, aby si tam feťáci nemohli nic píchat, jelikož si nejde vidět na žíly. Takže, když jste šli čůrat, neviděli jste totálně nic. Záchody nejdou zamknout. Pochcala jsem si nohu a myslím, že jsem močila úplně vedle, jen ne do záchoda. :-D .. ale hudba dobré, lidi zvláštní. Bavila jsem se skvěle. A nepila jsem, jako obvykle. Jsem na sebe tak hrdá, že se bavím i bez alkoholu a jiných drog. Myslela jsem, že si tam s někým něco užiju, neužila, netroufli si. Řekla jsem si, že jsem volná, tak proč ne? Nikoho bych tím nezranila, když už se naučil ten dotyčný žít na vlastní pěst, beze mně..Domů jsme přijeli něco po třetí. Chtěli jsme si to tam jen prohlédnout. Dneska mám tu možnost jít tam zase, ale nevím, mám jít? Spala jsem jen tři hodiny :-)

Jinak jsem nasraná na několik učitelů ve škole, nechápu je. Čím dál víc se ve škole zhoršuji, jelikož.. myslím na lidi, na které bych fakt kurva myslet neměla! Srdci neporučíš. V úterý mám ples, nejdu s nikým, když ne on, tak nikdo. Příjde mi už šíleně trapné, jak na něj myslím, chci ho dostat pryč, bohužel. Místo toho, abych se věnovala tomu, abych byla šťastná a hledala si někoho jiného, nechci, jsem smutná a myslím na to. Co krok, to myšlenka. Co myšlenka, to výčitky. Co výčitky, to slzy. .. asi se stanu feťákem.

Venku je tak krásně a já sedím doma, no co. Půjdu si asi zahrát counter strike, jelikož mě ubíjí myšlenky na to, že budu zase na dně? Půjdu do Chapeau Rouge? mám jít nebo nemám? Co, když se něco stane? Mám jet sama domů taxíkem? Přepadne a znásilní mě? Doufám v to.. cítila jsem se oslabeně, když jsem viděla muže stříkající se do žíly něco, co ho zabíjí, ach, jaká jsem to pesimistická bytost.

chtěla bych být něčím silně udeřená, prý jsem čím dál víc hubenější.
 


Komentáře

1 Christina | Web | 17. března 2012 v 14:30 | Reagovat

Jo, maj dobrej střih ;))
Jo a máš dobrej blog:))

2 ♥Verča ♥TVD♥ | Web | 17. března 2012 v 14:36 | Reagovat

pěkný bloček :-)

3 Miláno | Web | 17. března 2012 v 15:01 | Reagovat

Děkuju moc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama