Don't fall for it, he's lying.

17. března 2012 v 23:09 | hannie |  diary
k narozeninám si přeju jedno.. VRAŤ SE. Nevěděla jsem, že budu takhle slabá, že budu po večerech brečet a psát si to sem. Příjde mi to docela trapný, psát si to sem, ale je to jediný, čemu se můžu až takhle svěřit. Kamarádky zatěžovat nechci, určitě je nebaví to furt dokola poslouchat. Poslouchat ty moje chyby a psát "já ti to říkala" .

Koukám na se na zamilovaný venku, v autobuse, ve škole.. jsou všude. A říkám si - mohli jsme tací taky být. Překonali by jsme všechno. Dálku, hádky - který byly skoro každodenní, žátlivost, chyby a přežila bych i to, kdyby jsi mi řekl princezno. Je hrozný vědět, že beze mně můžeš žít.. Jsem ráda, že se netrápíš. Bylo mi hrozně, když jsem ti ubližovala, nedělala jsem to naschvál, opravdu. A ztratila jsem tebe i toho, kdo jsem. A nechápu, proč je moje srdce zlomené, odloučené od tvé lásky, láska se pokazila. Svět bez života jde dál.. Nech mě jít, já poběžím, nebudu zticha. Celou tu dobu jsem promarnila, promarnila roky, promarnila boj. Vše je ztraceno, naděje se připomíná a válka ještě neskončila.

Našla jsem jednu písničku, je to úplně, jako by jsi ji složil, chápu tě, podporuji tě, máš mou plnou důvěru, rozhodl jsi se správně. Já jsem tě jen trýznila. písnička i s českým textem : http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/trading-yesterday/my-last-goodbye-122799 ,,Vidím, že jsi mi teď otevřela oči. Když jsi přišla, uvědomil jsem si, že tě nepotřebuji k přežívání. Nebudu začínat boj, který nemůžeme nikdy dokončit. Tak to necháme plavat." zkurvené slzy v očích, seru na všechny zkurvený gramatický chyby! CHCI SE STÁT FEŤAČKOU.. taky jsme mohli být takhle šťastní..
 


Komentáře

1 short prom dresses | E-mail | Web | 23. října 2012 v 8:54 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama