DISTANCE. The fucking distance

9. března 2012 v 17:09 | hannie |  diary
Koukám do zrcadla, na očích mám brýle jako obvykle. Říkám si, že mi i docela sluší? Ale ne, chtěla bych s obroučkami, s silnými obroučky, snad v dubnu, už se těším na oční. Dneska mi to docela sluší.., ale to je jedno, dáme restart. l> za chvíli už je ples, jsem vystresovaná, šaty už mám, dokonce dvoje (královská modř a černé). A stejně si beru černé, budu černá vdova, i tak bych se mohla oslovovat, jde to se mnou z kopce. Jediné, co mě sere, je to, že ještě nemám psaníčko a doplňky. Boty už mám, ale chci si koupit nějaké barevné, abych nebyla černá, zase jako vdova..ke kadeřnici taky objednaná jsem, na čtvrtou. Nevím, jestli tam půjdu, tak moc bych si přála, aby se mnou šla mamka. :-( Snad půjde.. víte, on Daniel neumí jíst, jakmile vidí láhev nebo lžičku, hrozně se rozeřve..

Beru antidepresiva, nepomáhají, včera jsem zase celou noc brečela, nikdo si toho nevšiml, jelikož jsem nemocná, takže mám lesklé oči. Je mi tak, jako kdybych na někom seděla a on mě sesadil, položil na postel, zvedl se a odešel. - je mi hrozně. Furt nevím, koho a co si vzít na ples, chtěla bych si tam vzít Filipa, ale to je dlouhá story, jsme na sebe zase hnusný. Ne, on je hnusý. Přála bych mu, aby na mě zapomněl, abych ho mohla nechat jít, chci, aby byl šťastný.. Ne, nemůžu, zase brečím. Každá myšlenka na to, že ho ztratím víc, než teď je šílená. A přitom..neviděli jsme se. Nesnáším se, jsem tak sobecká, tak naivní, agresivní, zlá, hrozná.. Kdybych aspoň tu postavu měla hezkou, co bych dala za to..za prsa, krásně viditelné lícní kosti a hezký nos.

MOCMOCMOCMOC bych si přála stíhat všechno. Nestíhám..měla jsem jít s někým na ples, ale mělo to být 22.3. ale najednou to je 15.3. tak to nedávám, nestíhám nafotit 20 fotek do 14.3. a k tomu ještě běhat po krámech, kvůli psaníčku.., atd. A navíc, chtěla jsem jít 15.3. na demonstraci, poseru se z toho, naklonuju se, nechtěla jsem ho zklamat, bohužel, musela jsem.. :-( chci oporu, někoho, kdo to se mnou bude zvládat. Nemám na to sílu, vždyť nejsem nesmrtelná, nejsem ta, co všechno musí stíhat a plnit dobře :-( už nemůžu.. :'-(
 


Komentáře

1 Chelsie | Web | 9. března 2012 v 17:15 | Reagovat

pekny blog x)

2 A. | Web | 9. března 2012 v 17:20 | Reagovat

tak ať je líp a nové brýle ti sluší :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama