Březen 2012

Jesse Ryan - 0.2

31. března 2012 v 17:29 | hannie |  Jesse Ryan
Jesse s jejich novým psem :-)

Jesse Ryan a Samantha Lynn - 0.5 jejich pes

31. března 2012 v 17:29 | hannie |  společné fotografie
Jesse Ryan a Samantha Lynn si pořídili nového pejska :-)
This is a picture of a dog someone offered to me a few days after I got hiccup. I love hiccup and all but this dog is so cute I can't help but feel that I missed out :( ajsdfldshkupdates - animations with Hanna Beth

31. března 2012 v 12:29 | hannie |  updates

Moje první animace, trochu mi trvalo, než sem pochopila, jak se to v tom Photoshopu všechno dělá. :-D Díky Bohu za Google a návody. Co na ní říkáte? Taková trochu jednodušší, než se do toho dostanu.
Nekopíruj, nevydávej za své - moc koušu a opravdu to bude bolet.

jídelníček 1.6

31. března 2012 v 11:19 | hannie
snídaně - dvě sušenky Disko, sklenička pomeranč. džusu
svačina - nic
oběd - zeleninové rizoto, sklenička pomeranč. džusu
svačina - párek s chlebem, babánek v čokoládě
večeře - troška rizota, dvě palačinky s džemem

pití: 1,75l pomerančového džusu

Krásné ráno

31. března 2012 v 10:30 | hannie |  diary
Všem krásné ráno. Jaké je u vás počasí? V Praze před chvílí svítilo sluníčko, ale teď už zase zašlo a hrozně fouká. Dneska jsem vstávala v osm hodin, k snídani jsem si dala sušenku Disko a džus. Přidávám obrázky na svoje tumblr, chci dneska udělat 4 000 lidí, to zvládnu, jelikož to roste hrozně rychle.

Poslouchám písničky na nějakém neznámém tumblr, které mám uložené pod "dobrý songy", aha, to jsem byla asi moc drsná, když jsem tohle zrovna k tomu psala. Ale hraje tam "Look at me now" docela to jde, taková energická píseň.

Jak jste se vyspali? .. Ne, neodpovídejte, to je řečnická otázka. Vím, že ,,skvěle" jako já určitě ne.

- Filipe, uzamkni si tu zeď na facebooku, hrozně mě to nutí ti na ní pořád koukat a opravdu mě to ničí. Děkuji

SLEČNA NIKDO

30. března 2012 v 21:09 | hannie |  diary
Čau, takže za dnešek sem přidala 6 článků (s tímto 7). Z toho dva jsem přidala, aniž bych chtěla, jelikož jsem musela zase o něco zvětšit "portfolio" tak jsem to prostě zveřejnit musela, i když to kazí celou zeď tohoto muck blogu. - Chce se mi z toho zvracet. + Děkuji za návštěvnost.

Jé, zase jsem přišla na nějaké moje fake profily. Ty lidi jsou tak primitivní, dala bych jim všem facku. .. Hrozně ráda bych dělala ty všemohoucí pixelky, signy, blendy, layouty a podobné sračky, ale prostě nemám na to čas. Je 21:05 a v 22:15 mi dávají Hotel Paradise, je to hrozná ptákovina, proto na to koukám, baví mě to. :-D Ty nevyspělé čubinky, haf, haf. Moc pěkné.

Prosím, napište mi http://blondesucks.blog.cz/1203/patek-doma-vpichu-a-tetovani názor na to tetování, jestli se vám líbí - nelíbí, cokoliv. Bojím se, že se rozhodnu špatně. A teď už si jdu zahrát na facebooku Fruit Ninja Frenzy, poslední dobou moje nejoblíbenější hra. :-D Holky jí mají i na iPhone, fnuk. Tak se mějte, dobrou noc všem. :-)


signatures

30. března 2012 v 20:19 | hannie
VŠECHNY TYTO SIGNATURES JSEM DĚLALA JÁ. NEKOPÍRUJ JE, MOHLO BY TĚ TO STÁT ŽIVOT.