Leden 2012

jídelníček 1.5

26. ledna 2012 v 19:49 | hannie
snídaně - nic
svačina - malá suchá kapsička z listového těsta, kinder pinqui
oběd - rajská omáčka s těstovinami (malá porce)
svačina - nic
večeře - ryba, brambory, trocha kečupu

EMOCIÁLNĚ ZASAŽENÁ

25. ledna 2012 v 20:40 | hannie |  diary
Čau, tak moc bych se chtěla se vším vypsat, SEM. Ale nemůžu, nemůžu, protože je tu až moc lidí, kteří si čtou můj blog, lidé, o kterých bych chtěla psát. Chtěla bych si vylít srdce blogu, jak dětinské. Ale opravdu potřebuju..podporu? Nevím, kde mám začít, vlastně, ani začínat nechci, sakra, blbý přemýšlení, už jsem chtěla začít psát, co mi vlastně je. Ne, není mi nic. Cítím se tak sama, i když tu mám jablkový džus, který má 42 kcal, i tak jsem samotná, ani jeho kyselý mošt mi nepomůže. Měla bych se začít bavit o škole, jako správná poslušná holčička. Ne, nechci, příjde mi nefér to pohrdání a namyšlenost některých lidí od nás, štve mě to. Jsou něco víc? Ne, nejsou, ať se naučí chodit rovně (já mám co říkat se skoliózou).

Tak jo, ve škole to bylo fajn. Tak moc mě štve, že jsem dnes doma necvičila, to je hrůza, ale zítra snad budu. .. Mamka je nasraná, že nic nejím - nemám hlad, sakra, mami. Naštvala se tak, že nás donutila s bratrem napsat jídelníček s jídly, které by jsme chtěli. Na zítřejší den vyhrála moje špenátová omáčka s gnocchi a kuřecím masem, jsem ráda. :-) Daniel je hodný, tak roztomile se směje, někdy mi připomíná totohle smajlíka ,,:-D", sladké. .. Už jsem si vám někdy postěžovala, jak moc nesnáším smajlíka xD? Ne, tak jo, tak s tím začnu. Ten smajl mě tak moc, kurva, vytáčí. Ještě, když píšete něco vážně a někdo vám odepíše ,,xD", jak kdyby jste mu byli úplně k smíchu, kurva. Je mi smutno, proč je to tak zlé, chci do pohádky.

+ jsem dnes dostala kapesné 400,- takže už mám u sebe 550,- a už mi zbývá jen 500,- a budu mít na svůj vysněný MAC make-up. Můj vysněný byl i Makeup For Ever, ale zklamal mne, ještě ho furt mám, slíbila jsem, že vám ho vyfotím. Tak až budu mít ten MAC, aby tam nepostával tak sám. Takže, kdo by si chtěl koupit někdy Makeup For Ever za krásných 1040, - nedoporučuji, pokud máte třeba narudlá místa na obličeji/jizvičky a nebo stroupky, suchou pleť. Příjde mi, že vysušuje, za tu cenu bych si představovala LUXUS. A další mínus je to, že v ČR je nejsvětlejší odstín jen IVORY, takže zase nic pro mě, bohužel, jsem si toho, že je to IVORY všimla až doma po rozbalení, takže jsem měla smůlu, ale ujde, není to tak moc vidět. (radši bych ten porcelan light). Počítejte s tím, že tak do dvou týdnů bych mohla přidat tu fotku s MAC a Makeup For Ever, umm, tedy pokud si neutratím všechny peníze v sobotu, když jdeme s kočkami do klubu.


I'M ONLY SMILING, BECAUSE THAT'S THE ONLY WAY TO GET PEOPLE TO STOP ASKING: ,,WHAT'S WRONG?"
- pravda/

Navstevnost za minuly tyden (16.1. 2012 - 22.1. 2012)

25. ledna 2012 v 19:10 | hannie |  toplist
Pondeli: 24
Utery: 21
Streda: 21
Ctvrtek: 24
Patek: 16
Sobota: 23
Nedele: 55

Celkem: 184

jídelníček 1.4

25. ledna 2012 v 18:40 | hannie
snídaně - nic
svačina - půlka 1 kousku vánočky, malá čokoláda studenská pečeť (fakt malá)
oběd - rohlík, kinder mléčný řez
svačina - půlka jednoho krajíce chleba(bílý) s plátkovým sýrem a ředkvičkami
večeře - nic

mezitím jsem k pití ke svačině měla malý jahodový džus v krabičce, k obědu hrnek černého čaje, a pak už tak nějak piju jablečný džus, který mám v pokoji, už asi třetí skleničku.

cvičení 0.3

24. ledna 2012 v 19:09 | hannie |  exercise
Už cvičím jen, když mám čas a navíc cvičím na Playstationu, kde si navolím svého trenéra, zadám: výšku, váhu a věk; vypočítá mi to program, a pak si tam vyberu, co chci - hubnout, vybít stres, jen tak. Je to Fitness movie.+rehabilituji díky úplně zkurveným zádům, které mám. Dnes jsem cvičila kolem páté-šesté hodiny.

Dnes jsem měla programy:
Stress buster(vybíjení stresu)
Fat burner(spalování tuků)
Len legs(něco na šíthlé nohy)

Při tomto cvičení jsem spálila 965,6 calorií, vím, není to moc, ale byla to dřina jak svině.

jídelníček 1.3

24. ledna 2012 v 18:30 | hannie
snídaně - nic
svačina - banánový jogurt, Cappy jahodové
oběd - guláš s těstovinami
svačina - mandarinka
večeře - nic

jídelníček 1.2

22. ledna 2012 v 17:10 | hannie
snídaně - nic
svačina - tmavá houska s plátkovým sýrem Eidam
oběd - kuřecí řízek a pár brambor
svačina - mandarinka
večeře - kuřecí řízek

3 WORDS: 8 LETTERS - GO TO HELL.

22. ledna 2012 v 16:49 | hannie |  diary
Ahoj, achjo. Před chvilkou jsem přijela z Rumburka, bylo to tam fajn, miluju to tam, Až na ty cikány, je to tam čím dálk horší, všude černo víc a víc. Ale toho sněhu? Nádhera, v Praze stěhu ani ťuk a tam ? :-O Až to nebylo možné, jak v nějaké pohádce. Měla jsem celý kinedryl, takže tu možná budou chyby, překlepy, a tak :-D nečtu si to po sobě, zní to hloupě. Přemýšlím, že si koupím zase nový make up, ale asi zkusím MAC, slyším na to docela chválu? I na krásná.nova.cz, když nějaká slečna dělala recenzi, tak MAC zvítězil. Koupila bych si i levnější, ale jediný levný, která dělá porcelan light odstín je Mayballine, a je tekutý až moc, už jsem ho měla a už ho nechci. Ivory je na mě moc tmavý a míchat si make up opravdu nechci, pak ztrácí na krytí, a tak :-D navíc se znám, že by to dopadlo KATASTROFÁLNĚ. Je tu zase drama, jelikož si chci koupit nové příčesky, které stojí 2 000+ten MAC:-D ten stojí do 1 000. Nejhorší je, že si to musím kupovat za svoje peníze, ale už jsem si za tento týden stihla našetřit 650,-, takže, když to neutratím budu na tom dobře. :-D Příčesky do března počkají, ale makeup nepočká. :-D až mi dojde ten MAKE UP FOR EVER, tak už chci ten MAC. :-) jelikož od MUFE jsem si koupila Ivory a zase je moc tmavý, nechápu, proč tam neměli porcelan light, taková diskriminace bledulek. Máte s MAC make upy někdo nějaké zkušenosti?

Jo a můžu vám říct, že jsem si to v Rumburku parádně užila. ♥ Ale už jsem se těšila do Prahy, až si půjdu koupit moje vysněné tričko, a tak. Také vám musím sdělit, že jsem si roztrhla kontaktní čočku, nechápu, jak se mi to povedlo. :-D Ale stejně měli být 30.1. na vyhození, takže nemá cenu je reklamovat a koupí mi rovnou nové. Je to hrozné, nosit brýle a ještě horší je, když venku ty brýle nenosím, nesluší mi, takže jsem hustě slepá, je to fakt paráda, když na dálku vidím velké hovno. Daniel byl v autě docela klidný, já jsem seděla navíc s mamkou u spolujezdce, protože tam nechtěla být sama a bratr houpal Daniela, když začal řvát, hah. Jsem od babičky zmrzlá a chce se mi spát. :-D Taky bych se vám mohla svěřit, že jsem na sebe opravdu nasraná. Vychází mi asi dvě/tři čtyřky. Jsem na sebe opravdu nazlobená. - FYZIKA, DĚJEPIS? Snad už žádný předmět. Do konce roku bych chtěla jen jedničky a dvojky, minimálně trojek (z matematiky třeba, protože na dvojku to asi nedám? ale mohla bych, kdybych se snažila, ale já na to totálně seru). Nic, jdu napsat jídelníček, jsem opravdu mimo. :-D A zítra ve škole do šesti? TO NEDÁÁÁM! Usnu tam.

THE BOY YOU LOVE IS IN A RELATIONSHIP WITH A FUCKING WHORE.
YOU HATE THIS.

Navstevnost za minuly tyden (9.1. 2012 - 15.1. 2012)

19. ledna 2012 v 11:30 | hannie |  toplist
Pondeli: 12
Utery: 118
Streda: 31
Ctvrtek: 25
Patek: 25
Sobota: 40
Nedele: 23

Celkem: 274

Jen slzy a krev, jen vpichy a jehly.

10. ledna 2012 v 21:09 | hannie |  diary
Nostalgický texty nepiš .. Ne, poslouchám S-Coreho, zrovna je písnička další podzim. Místo dalšího podzimu bych si ale spíš dala jaro-léto. Miluji teplo, miluji sukně. Jsem schopná si sukni vzít i v 2°C, vždyť, když si vezmete nadkolenky/silonky/punčochy, tak to jde vydržet. :-D Dneska to ve škole bylo docela dobrý. První hodinu jsem psala z matematiky pololetní práci, jak já ji nesnášim. Naštestí jsem si sedla vedle Jirky, který mi pučil kalkulačku, kterou jsem si ještě v ten den doma rozbila na schodech. Upadla, ano sama upadla. Tak jsem ráda aspoň za tu kalkulačku, bez ní bych to moc nedala. Měla jsem takové štěstí, jelikož jsem školu včera měla do šesti večer a domů jsem přijela po sedmé, tak jsem se dokázala odpoutat od facebooku, otevřít si vše, co souvisí s matematikou a učit se. Učila jsem se jen něco, na ostatní látku z matematiky jsem opravdu neměla sílu, takže jsem se naučila jen procenta, mocniny, množiny, intervaly, finanční matematiku, úpravy výrazů, rovnice a všemožné takovéhle patlaniny. Taky bych k té škola mohla říct, že nám tam dneska začalo tak houkat. Třeba, jako, když vykradete obchod, tenhle hnusný, zasraný zvuk. Začalo to zvonit zrovna, když jsme nad tím stáli, bylo to fakt šílený, fuj. .. + ve škole jsou obědy pěkně hnusný, guláš dnes smrděl - jako z psí konzervy. Aspoň nějakou tu úroveň soukromé střední školy bych si představovala.

,,když mě sereš, dám ti facku, máš to ráda - zvedni hlavu, máš to ráda drsný, co? ty malá kurvo, zavři tlamu." něco mi to neskutečně připomíná. Taky se někdy vztekám jako s-core, protože ty kluci jsou někdy taky jako kurvy. A ty si pořád myslíš, že se změní, že se zlepší a ono je to pořád o tom stejném. Kluci jsou stejné, jako každé jiné štětky.. V sobotu jdeme doufám do klubu? K tomu se hodí další věc - ,,na párty seš první dole, první doblitá". Ještě, že nepiju, hahah. Jsem na sebe pyšná, tak pyšná abstinentka. A když už jsme u těch kluků, normálně mi psal bývalý - hajzl na entou, zde. Dělal ze sebe hrozného chudáčka, jak se mu děje doma tohle a tohle, a pak si venku lítá s nějakou děvkou KUCHTOVOU? Její fotka zde. Proč mi, sakra, připomíná nějakou štětku? Asi protože je.. jsem ve stresu, bez sexu, nemůžu utíkat.. ,,ležim tady v oblečení ve kterym jsme spolu spali, pořád z toho cítím tebe - naše první milování" , HEH :-D někdy to tak opravdu citím. Utekla bych někam a zavřela se, je to všechno hrozně těžký. Asi si půjdu vzít borůvku nebo nějaké ovoce - kiwi třeba, miluju kiwi a jahody. Doufám, že s holkama půjdeme někam v sobotu, abych si to pořádně užila. Už mi chybí věty typu:


DÍVÁŠ SE MI DO OČÍ, KDYŽ ROZEPÍNÁŠ ZIP. KLEČÍŠ TADY NA ZEMI, JÁ ŘÍKÁM, ŽE TO CHCI. PŘIRAZÍM TĚ KE ZDI, DVA PRSTY, SEŠ SEXY. - PRINCEZNO, ZASTAV, PROSÍM TĚ, BRZDI..

BOLÍ MĚ TO, NIČÍ MĚ TO, KAŽDEJ DALŠÍ SEX. SPERMA NA TVYM OBLEČENÍ, NA SUKNI A VE VLASECH. DALŠÍ RYCHLÁ FELACE, PROSÍM TĚ, NETRAP SE. STRAŠNĚ MĚ TO MRZÍ, KDYŽ TĚ VIDÍM ODCHÁZET.