Prosinec 2011

HAKUNA MATATA, BITCH.

25. prosince 2011 v 11:29 | hannie |  diary
Ahoj? Tyvole, včera ty Vánoce :-D vůbec mi to nepříjde, jak kdyby to vůbec Vánoce byly, bylo to hrozně chaotický. S dárkama se rozhodně chlubit nechci a nebudu. Stejně mi největší radost udělal make-up, který jsem si koupila sama :-D a vyšel mě na 1040,- ! Ale hrozně mi udělalo radost i CD Majk Spirit-Nový Človek. Nevěřili by jste, že se mi chtělo i brečet, když jsem to rozbalila. Protože mi mamka nechtěla říct, jestli mi ho koupili nebo ne, takže jsem vůbec nevěděla. :-D To Cd je tak nádherný, jeho design je jako gramofonová deska, krása. Už to od včerejška poslouchám, je to fajn.


Mňam, už se těším, až si dneska dám zase řízek a bramborový salát. ♥ Ne, nejsem blázen, mohla bych to jíst furt. :-D 26.12. slavíme další Vánoce (paráda :-/). Zase CHAOOOOOOOOS. Jo a taky mě sere jedna věc, že jsem nemocná, mám nechutně hnusnou rýmu a krásně mě bolí v krku, to se může stát jen mně, takhle na prázdniny. :-D Nechcípli by jste z toho? Doufám, že na Silvestra budu zdravá. To mi připomnělo, že hledám někoho, kdo dělá na Silvestra privát nebo, jestli k někomu jdete na privát a nemohli by jste nás tam taky přetáhnout? Pouze PRAHA. Byla bych fakt ráda, kdyby se někdo našel-ozval. A co vy, jak jste si užili Vánoce?


+ vůbec se mi nechce do školy, nevím, jak to všechno budu zvládat :-D tolik zkurvených pololetních prací, fuj. :-D ještě jdu někdy v lednu na převýslech - pozor - na sociálku. :-D Ještě ke všemu musím cvičit-jak mám tu skoliózu. Takže chodím na rehabilitace a já co? Necvičím. :-D Jsem pitomá a fakt toho budu jednou litovat, ale já cvičit začnu, kvůli sobě! :-D no, nic.. Nevím, co už napsat, asi že - jedna-děveť-osem-čtyri v Bratislave prišiel na svet malý Majk Spirit))) Mějte se.


things 0.1

24. prosince 2011 v 11:39 | hannie
Nedávno jsem byla nakupovat a koupila jsem si nějaké věci, hodím je sem, ani nevím, jestli něco z toho vůbec budu nosit, ale co. :-D mám vždycky radost, když si něco koupím.. Fotografie jsou amatérské, fotila jsem to kamerou kolem 1 v noci a bylo mi to celkem jedno, jak to bude vypadat. :-D

Gate; 48,- mám velikost M a dost toho lituji, ze začátku mi byl dobře, ale jak cvičím-nejím-hubnu :-D tak už mi z prstu tak nějak padá, ale rozhodně je hrozně fajn.

Rubrika ,,things"

24. prosince 2011 v 10:59 | hannie
Založila jsem si novou rubriku THINGS, budu sem dávat věci, co jsem si třeba v nedávné době koupila, dostala atd. Už jsem všechny věci měla nafocené ve středu, ale nějak se mi nechtělo sem cokoliv psát, jsem hrozná. Tak, snad už máte nějak přehled o tom, k čemu tahle rubrika je. Budu sem dávat i nějaké věci z netu, které mě zaujmou. A vždy to na konec článku budu psát, jestli to je něco mojeho nebo z netu, ale někdy to i sami poznáte, jak se o tom budu vyjadřovat. Když budu psát ,,koupila jsem si..." tak to asi nebude, že bych to měla z netu. :-D tak to je tak všechno, co bych o této rubrice chtěla říct..

jídelníček 1.0

18. prosince 2011 v 20:40 | hannie
snídaně - nic
svačina - nic
oběd - kuřecí maso, hranolky
svačina - nic
večeře - bramborová kaše, dva kousky toffifee

jídelníček 0.9

18. prosince 2011 v 20:40 | hannie
snídaně - nic
svačina - nic
oběd - KFC (strips menu - nesnědla jsem hranolky), cola
svačina - malá čertsvá zeleninová bageta z coffee and snack; Česká Lípa
večeře - cherry rajčata

jídelníček 0.8

18. prosince 2011 v 20:39 | hannie
snídaně - nic
svačina - jahodovo-jablková dřeň
oběd - nic
svačina - nic
večeře - milkshake z McDonaldu

jídelníček 0.7

15. prosince 2011 v 11:40 | hannie
snídaně - nic
svačina - nic
oběd - cheeseburger z McDonalda
svačina - nic
večeře - chleba s máslem, vajíčka na tvrdo

I wonder what it feels like to be an unicorn))

13. prosince 2011 v 21:49 | hannie |  diary
Čau, bitches. Dneska bylo fajn, nebyla jsem ve škole. (zase) Problila jsem celou noc. Mamka si myslela, že jsem to ve škole hrála, když jsem jí volala, že mi je fakt blbě a že asi chcípnu, ale stejně pro mě přijela. Konečně jsem jí nějak dokázala, že jsem to nehrála, když jsem před jejíma očima zeblila bráchovi celou postel, uznala, že mi asi opravdu není dobře. :-D HAHAH) tak mě nechala doma. Celý den jsem uklízela, honila se jak blb, houpala Daniela, aby nebrečel a spal. Nakonec jsem to zakončila slzama v očích, když mi mamka řekla něco hnusnýho, ale pak se omluvila. napsala jsem si totiž na facebook status, jak mě hezky povzbuzuje, když mi tohle říká a jelikož jí mám v přátelích, tak si toho všimla, zavolala mi mobilem, a pak se mi dole v obýváku omluvila a dala mi pusu. + jsem fakt celá šťastná, protože jsem se donutila k tomu, abych si vzala rovnátka. Nosila jsem totiž fixní, v srpnu mi je sundali, pak jsem měla boxera a teď mám zase ty nandavací, nějak jsem na to srala a nechtěla je nosit, dneska jsem si řekla dost! A do tý držky jsem si je prostě dala, ať je mi to příjemný nebo není.


Zítra jdu na tu kriminálku, fakt pecka. Tak mi držte palce. Ani se nebojím, spíš se bojím toho, na co se mně budou ptát a co já inteligentka odpovím. :-D Tím pádem zítra je další den bez školy, mám tam být už v devět ráno. Na Pankráci :-D proč mi to spíš příjde, jak kdybych měla jet nakupovat, než, kdybych měla navštívit nějaký lidi v uniformách. I don't know. Ještě bych si mohla zacvičit a dnešek by byl parádní* asi si půjdu dolů pro čaj.. Mimochodem, nemáte někdo nedávno stahovanou photoshop cs5? Nikde ho nemůžu sehnat a docela mě to už vyčerpává :-D .. No, to je jedno. Mějte se.


jídelníček 0.6

13. prosince 2011 v 21:00 | hannie
snídaně -nic
svačina - nic
oběd - suchý rohlík, černý čaj
svačina - černý čaj
večeře - rýže s nějakou zeleninovou omáčkou a kuřecím masem

celou noc jsem zvracela, takže jsem nechtěla nic jíst, neměla jsem ani chuť k jídlu

Navstevnost za minuly tyden (5.12. 2011 - 11.12. 2011)

13. prosince 2011 v 20:59 | hannie |  toplist
Pondeli: 7
Utery: 7
Streda: 128
Ctvrtek: 63
Patek: 45
Sobota: 94
Nedele: 49

Celkem: 393