Listopad 2011

Navstevnost za minuly tyden (21.11. 2011 - 27.11. 2011)

29. listopadu 2011 v 9:30 | hannie |  toplist
Pondeli: 10
Utery: 4
Streda: 11
Ctvrtek: 8
Patek: 10
Sobota: 10
Nedele: 11

Celkem: 64

Navstevnost za minuly tyden (31.10. 2011 - 6.11. 2011)

29. listopadu 2011 v 9:29 | hannie |  diary
Pondeli: 12
Utery: 19
Streda: 5
Ctvrtek: 59
Patek: 16
Sobota: 16
Nedele: 9

Celkem: 136

Navstevnost za minuly tyden (7.11. 2011 - 13.11. 2011)

29. listopadu 2011 v 9:29 | hannie |  toplist
Pondeli: 11
Utery: 10
Streda: 13
Ctvrtek: 13
Patek: 11
Sobota: 11
Nedele: 12

Celkem: 81

YOU WILL SHINE))))

15. listopadu 2011 v 9:40 | hannie |  diary
Čaukymňauky))) jak se máte ? Já docela na houby, ani nevím proč. Prostě se mám špatně a čus. Co by jste dělali, kdyby vám váš kluk řekl kolem 22.00, že jde ven ? Ve všední den ? A pak se ho zeptáte ,,cože, ted? co budeš dělat?" řekne, že jde za kámošem a vy mu na to řeknete ,,jasně.." a on odpoví - tak ne, jdu si zašukat s holkou ;-) docela chillovka, ne ? Takže jsem nejvíc nasraná, ale jinak cajk. Ještě mi ani radši nenapíše, vypadá to kurva bledě. Ještě, že mám kolem sebe lidi, který se na mě nevyserou a neodbijou mě takhle hnusně..


Jinak jsme včera psali z matematiky. Kámoška nechápe, že já to vždy v sešitě umím, ale jakmile píšem test, tak zazmatkuju a poseru to. Taaakže jsem dostala za čtyři. :-D průměr mám 2,50 a docela mě to sere. Asi se vám nějak svěřim s mojim životem.. Mám kluka, jsem momentálně šťastno-nešťastně zamilovaná. Byla bych šťastně zamilovaná, kdyby ten dyliňáček nebyl zloun) ale jinak je ten stav fajn. Pokaždý, když vás chytne, pocejtíte bezpečí aaaaaaaaa, BUM. Nechápu, jsem fakt totálně mimo. ♥chce se mi brečet, smát se, skákat, mlátit se hlavou do zdi a dávat do ní pěstí. Miluju moje změny nálad.


A za další se mi před týdnem narodil brácha. Jmenuje se Daniel a narodil se v 4:41, takže dobrý, no. :-D je fakt ňuňuňu a ani moc nebrečí. Jsem hrozně ráda. Tím, jak jsem větší všechno chápu úplně jinak, užívám si to, než kdyby mi bylo třeba deset.. Blog už mě taky nějak nebaví, ale potřebuju se sem někdy vyfňukat. Většinou sem píšu, když jsem na INF, třeba teď. :-D A škola je zatim taky v chillu. ++ musim vám říct, že má MAJK SPIRIT nový CD - NOVÝ ČLOVEK)))) chci ho*


TOP 3 beauty trendy na podzim 2011

10. listopadu 2011 v 11:40 | hannie |  vlasy, makeup etc.

Pavoučí řasy. Vybavujete si tu situaci, kdy se snažíte dosáh­nout co nej­lepšího efektu a pro­tahujete štěte­ček s mas­ka­rou řasami hned něko­likrát po sobě? Ano, vzniknou néžá­doucí slepence, které velmi blízce při­po­mína­jící nožičky hmyzu. Přesně tento look, kte­rému jsme se sna­žily vší silou něko­lik let vyhnout, je nyní tren­dem číslo 1! Slepené, nebo chcete-​li pavoučí řasy, zkrátka ovládly pře­hlíd­ková mola i módní magazíny a my dostáváme pří­leži­tost, se konečně dosyta vyřá­dit s řasenkou.
Vínové rty. Rtěnka v barvě červeného vína nebo zralého lesního ovoce není mezi podzimními hvězdami žádným nováčkem a i letos zau­jímá své čestné místo hned v první "svaté tro­jici". Mám pro vás ale konkrétní radu. Zamiřte do pro­dejny MAC a chtějte odstín Rebel. Pokud tou­žíte po té jediné doko­nalé barvě, která je tuto sezonu na 100% in, věřte, že je to ona.
Roz­jas­ňovač. Doko­nale roz­jasněné lícní kosti, oblast pod obo­čím, či hrany nosu, to vše můžeme důvěrně znát už z pře­de­šlého léta, kdy vládly zlaté a bronzové tóny. Nyní se však odstíny mění ve více per­leťové, chladně stří­brné či růžové. S takto pro­jasněnou tváří si budete při­pa­dat jako sku­tečná ledová krá­lovna. Pleť vypadá s pomocí roz­jas­ňovače velmi zdravě, zářivě a odpo­čatě. To nej­lepší nalez­nete v parfumé­ri­cích Sephora u značky

Dieta francouzské ženy

10. listopadu 2011 v 11:39 | hannie |  articles
Tato dieta-ne-dieta se zaměřuje na vyrovnaný vztah mezi jídlem a potěšením, které nám přináší, a nabízí celoživotní strategii převahy kvality nad kvantitou, takže jíte hlavou a ne žaludkem.

Redukční program vychází z bestselleru Mireile Guilian French Women Don`t Get Fat: The Secret of Eating for Pleasure.

Dieta francouzské ženy je charakterizována jako "komplexní postoj k životu". Nabízí strategii životního stylu pro ženy, které chtějí zhubnout až 14 kilo. Kniha je založená na zkušenostech autorky původem z Francie, která nyní žije ve Spojených Státech. Guilianová píše z hlediska svých vlastních zkušeností a pozorování o rozdílném přístupu k jídlu francouzských a amerických žen. Nabízí čtyř fázový plán, který se soustředí na "krátkodobou přeměnu" (trvající asi 3 měsíce), která má osobě na dietě pomoci dosáhnout duševní rovnováhy, podobné té francouzské.
Fáze 1 je třítýdenní inventura jídel, která působí jako zvonění budíku. Pomůže Vám individuálně ohodnotit vaše stravovací návyky a určit ta jídla, která konzumujete nadměrně. Toto detailní ohodnocení se provádí proto, abyste mohli určit specifické situace, které druhy jídla máte vynechat nebo omezit. Měli byste si ujasnit, proč chcete zhubnout a jak vám mohou vaše současné stravovací návyky a výběr jídla bránit v uskutečnění tohoto cíle.
Fáze 2, takzvaný proces přeměny, může trvat od jednoho do tří měsíců a zahrnuje postupný dietetický posun od kvantity ke kvalitě. Toto stadium se nemá uspěchat a někdo na ně skutečně bude potřebovat až tři měsíce. Během této doby je rozhodující zahrnout do stravy široký výběr potravin a pěstovat postoje a vzorce chování, které vám dopomohou k úspěchu - například pozitivní postoj k rituálům nakupování a přípravy jídla, zálibu a pravidelnost v pití, vychutnávání si každého jídla, konzumaci přiměřených porcí, skoncování s nakupováním nekvalitních potravin do zásoby a nalézání vhodných náhrad za vysoko energetické potraviny.

Trendy líčení na podzim 2011

10. listopadu 2011 v 11:39 | hannie |  vlasy, makeup etc.
Každou sezónu se sice trendy mění, základ ale zůstává stejný - perfektní pleť. Je třeba o svou pleť nejdříve pečovat než na ní naneseme jakýkoliv make-up. Takže pokud ještě doma nemáš svou sadu péče o pleť, vezmi tašku a upaluj pro ni, není čas ztrácet čas. Hned jak si přečteš následující řádky, pochopíš proč tady není místo pro neudržovanou pokožku.

Trendy letošního podzimu jsou:
  1. přirozená pleť
  2. husté obočí
  3. dlouhé řasy
  4. nude oční stíny
  5. červené rtěnky
Na těchto pěti bodech se shodne většina vizážistů světových přehlídek. Jelikož je podzim dobou útlumu i líčení musí být přizpůsobené. Na přehlídkách proto ubylo zářivých a pastelových barev. Na scénu nastoupily nude a teplé odstíny. To ale neplatí o rtěnkách, kde je povolen jakýkoliv odstín červené. S třešňovou, malinovou, ale i sametově červenou určitě nešlápnete vedle. Pojďme se podívat.

Na přirozenost vsadili Lanvin, Alexander Wang a Burberry Prorsum. Všimni si, že každá z modelek má husté obočí, pleť jako porcelánová panenka a nude rty. Tahle inspirace je jako dělaná pro běžné denní nošení. Mně se převážné líbí líčení Burberry Prorsum.

Nahá Raquel Zimmerman na eskalátoru

10. listopadu 2011 v 11:20 | hannie |  models
Dodávám vám video, kde je modelka Raquel. Videoeditorial je od Nicka Knighta. Chvílemi je nahá a oděná do oblečení návrháře Marca Jacobse. Erotika v módním světě stále neomrzela :-)


motýlci v břiše !!!

3. listopadu 2011 v 20:49 | hannie |  informace
butterflies in the stomach !!! takhle se teď cejtim ! ááá, kurva, pomoc, pomoc, pomoc. MILUJU EUFORII))))) jsem hrozně .. šťastná ! a zároveň se kurevsky bojim .. KDO TENHLE POCIT TAKY CEJTÍ-CEJTIL?


START NOW, NOT TOMMOROW.

3. listopadu 2011 v 11:30 | hannie |  diary
Čau, jak se máte ? Máme IKT tak mám čas sem zase napsat, to je tak kurevská nuda. Bereme nějakýho Hermana Holleritha a vůbec to nikoho nezajímá. :-D Naše učitelka na IKT vypadá jak Amy Winehouse, takže si tady Amy kecá sama pro sebe. Vypadá jako trochu vyfetovaná Amy. No, sranda. Jinak jsem se včera dozvěděla, že mám mít jedenáct neomluvených hodin?! WHAT THE FUCK ?! Za něco, co jsem neudělala nebo spíš, jsem v té škole byla a oni mě nenapsali a nechtějí mi veřit, že jsem tam byla. DEMENCE. Přitom mám z toho dne ještě fotky, když jsme byli fotit se školou. Trapný. Takže za sebe budu muset bojovat. Nejradši bych se vzdala, ale mamka říká, ať bojuju, že když se vzdám, můžou to udělat znova.


Jinak pokoj už mám svůj. ♥ Teď už si ho tam jen vybavuju a je to docela hardcore. V sobotu mám jít s někym ven, docela se bojim, nerada chodim ven s lidma, se kterýma jsem se ještě nikdy neviděla. Nevím, co ode mně očekávají a co, když si budou představovat jaká jsem, i když jsem ve skutenosti jiná. Mám z toho deprese.


Navíc mě ještě k tomu trápí jeden takovej chlapec, kterej je ignorantskej a zlej, achjo, ale co se dá dělat. Potřebuju obejmout a nepustit. Je tu nějaký člověk, co by mě objal ? Nebo si stoupl v Praze na Václavák s cedulí, na který by byl nápis FREE HUGS ?!!! To bych potřebovala.


+ mám nějakou stránku na facebooku, jmenuje se Život je děvka. Ne, počkej. To jsi ty. Můžete se tam přidat - http://www.facebook.com/#!/pages/%C5%BDivot-je-d%C4%9Bvka-Ne-po%C4%8Dkej-To-jsi-ty/262436860460209 . Přidávám tam různý obrázky, citáty, věci k zasmátí, a tak. Zatím je tam jen 200 lidí a opravdu bych byla ráda, kdyby jste se tam přidali. Aspoň něco, by jste pro mě mohli udělat, když ne to objetí. Jsem kurevsky vyčerpaná, nasraná a vydeptaná. Ke všemu mě ještě bolí ruka, achjo ... Tak se mějte a žijte v Euforii.